Курс граматики "Вступ до Лінгвокарти"
Середа, 17.10.2018, 05:39
| RSS
Уроки англійської мови з Іриною Опеченик
Головна Каталог статей
Меню сайту
Категорії розділу
Поради [11]
Ігри [4]
Граматичний і лексичиний мінімум для батьків [0]
Типові характеристики сприйняття дітьми світу [8]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » Статті » На допомогу батькам » Ігри

Щоб вивчення англійської мови було результативним


Увага! Якщо Ви не розумієте англійської граматику - це не Ваша вина! Вам просто її незрозуміло пояснюють. Ознайомся з Візуальною граматикою і перестань учити правила! Заповни форму нижче і отримай більш детальну інформацію на свою поштову скриньку.
Мова для людини є посередником у засвоєнні більшості найважливіших рис світових явищ; завдяки мові ми можемо впливати на зовнішній світ.

Знання рідної та іноземної мов — це пізнання культури народів, що духовно збагачує кожного, дає можливість краще пізнати своєрідність кожної нації.


Вивчення англійської мови лише на базі навчальної програми в класі не завжди дає бажаний результат. Потрібний додатковий стимул, використання нових нетрадиційних форм і методів роботи, що заохочуватимуть до вивчення іноземної мови.


Переді мною, як перед учителем англійської мови, життя ставить нові вимоги, завдання, проблеми. Серед них є такі, здійснення яких безпосередньо залежить від мене, зокрема проблема якості уроків, проведення яких неможливе без урізноманітнення їхніх форм і методів. Мій досвід педагогічної праці доводить, що впровадження в навчально-виховний процес нетрадиційних підходів до проведення уроків пов’язане, насамперед, з визначенням структури і змісту навчально-пізнавальної діяльності школяра.


Для того щоб учні могли висловлюватись англійською мовою на уроці, їх необхідно зацікавити в цьому і створити можливості для ефективного спілкування між собою та з учителем.


Планую урок англійської мови так, щоб учень мав можливість самостійного пошуку в набутті нових знань, у розв’язанні питань проблемного характеру.

Інноваційні методи створюють умови для моделювання навчальних ситуацій, які формують у школярів уміння й навички класифікувати й узагаль¬нювати матеріал, робити висновки.


Використання нетрадиційних методик, які я застосовую на уроках англійської мови, спонукає учнів до самостійної роботи, до творчого мислення.


На своїх уроках я намагаюся створити атмосферу взаємної поваги, приязні, чуйності, разом з дітьми переживаємо чиїсь негаразди й радіємо успіхам.

Більшість моїх учнів вважають англійську мову своїм улюбленим предметом.

Гадаю, це тому, що на уроках учень є рівноправним партнером учителя у спілкуванні. Вчу дітей також спілкуватися один з одним на уроці, а не лише відповідати заради оцінки, вчу слухати співрозмовника, допомагати йому, дозволяю підказувати, якщо той, хто говорить, не може швидко дібрати потрібне слово. Вважаю, що вчителю не слід під час першої відповіді підтверджувати її правильність. Я завжди питаю думку інших учнів, інколи сама «помиляюся», а діти «встановлюють» істину.


Учні дуже люблять виправляти помилки в реченнях. Тому в мене є ціла серія таких вправ.


Що стосується помилок учнів, я прихильник того, що помилок боятися не слід, тому рідко виправляю їх, коли учень висловлює свою думку. Говоріння задля задоволення — це головне. Намагаюся створити такі умови, щоб учні намагалися говорити більше, а не чекали «зарплату» у вигляді оцінки. Згодна з висловлюванням В. Сухомлинського: «Не за рівень, а за труд дитини треба ставити оцінку». Читала, що в одній з американських шкіл українським учителям сподобався лозунг у класі: «Робити помилки — це добре, а ще краще робити нові помилки».


Спілкування здійснюється на основі значимої для дітей інформації. Одним із найважливіших способів підвищення ефективності уроку є посилення його комунікативної та пізнавальної спрямованості з допомогою гри.


Про навчальну функцію гри відомо вже давно. Використовуючи її як засіб навчання, відомі педагоги стверджували, що в ній закладені великі потенційні можливості. Ігрові форми роботи на уроці активізують діяльність учнів, дають змогу виявити розумові та творчі здібності дітей.


Джерело: http://Англійська мова та література. № 16-18(242-244)червень 2009 р.
Категорія: Ігри | Додав: Anne (22.02.2012)

Переглядів: 1804 | Коментарі: 0 | Теги: | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 0Пошук
Що необхідно, щоб вивчити
англійську мовуМій досвід вивчення
англійської мови


Як вивчити англійську мову
за допомогою моделювання

Copyright MyCorp © IrishkaStar
Яндекс.Метрика
Створити безкоштовний сайт на uCoz