Курс граматики "Вступ до Лінгвокарти"
Неділя, 23.09.2018, 19:36
| RSS
Уроки англійської мови з Іриною Опеченик
Головна Каталог статей
Меню сайту
Категорії розділу
Поради [11]
Ігри [4]
Граматичний і лексичиний мінімум для батьків [0]
Типові характеристики сприйняття дітьми світу [8]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » Статті » На допомогу батькам » Поради

Англійська мова в майбутньому


Увага! Якщо Ви не розумієте англійської граматику - це не Ваша вина! Вам просто її незрозуміло пояснюють. Ознайомся з Візуальною граматикою і перестань учити правила! Заповни форму нижче і отримай більш детальну інформацію на свою поштову скриньку.
Двоє англійських вчителів – Лінн і Грег – говорять про те, як вивчатимуть англійську мову в майбутньому.

ЗАПИТАННЯ: Лінн, в якому віці люди починають вивчати англійську за наших днів?


ЛІНН: У багатьох країнах діти починають вивчати англійську мову в школі, але в деяких країнах починають викладання англійської мови набагато молодшим дітям, і я думаю, це поширюватиметься в усьому світі.


ГРЕГ: Я знаю, що в деяких країнах проводять уроки англійської навіть для дітей шестирічного віку.


3: Чи вважаєте ви, що англійська мова скоро буде всесвітньою мовою?


ЛІНН: Більшість дорослих уже розмовляють англійською мовою, тому що вона дуже поширена і дуже корисна.


3: А ви, що думаєте, Грегу?


ГРЕГ: Я вважаю, що так воно і є. Уже існує так багато англійських слів, які стали міжнародними, наприклад, «комп’ютер, радіо, телебачення, футбол». Отже, я думаю, що найближчим часом буде дуже мало людей, які не знатимуть англійської мови.


3: Чи вважаєте ви, Лінн, що вчителі почнуть використовувати англійську мову для викладання інших предметів, наприклад, географії або природничих дисциплін, і що вони працюватимуть в усіх школах світу?


ЛІНН: Так. Я гадаю, що вчителі почнуть такі експерименти. Це — найкращий спосіб вивчення англійської.


ГРЕГ: Я не думаю, що це — правильно. Деякі предмети звичайно будуть викладати англійською мовою, наприклад, природничі дисципліни, але немає ніяких причин, чому кожний предмет обов’язково мають викладати англійською мовою.


3: Добре. А тепер що ви можете сказати про життя англійців і американців, їхні звички, чи думаєте ви, що важливо знати про все це?


ЛІНН: Зовсім ні. Я не вважаю, що англійська як мова повинна мати якийсь зв’язок з двоповерховими автобусами, капелюхами-котелками, гамбургерами і жовтими таксі. Це — міжнародна мова, і вона може використовуватися для спілкування між людьми, які не знають мови одне одного, насправді як інструмент. Отже, я не думаю, що культурні джерела англійської мови взагалі важливі.


ГРЕГ: Я гадаю, що потрібно розуміти культуру країни просто тому, що є деякі слова, які означають різні речі для різних людей залежно від того, з якої вони країни, наприклад, слово «чай» може означати напій для людей в одній країні, а в іншій він означає ціле приймання їжі. Слово «поліція» означає різні речі для різних людей. Ви завжди повинні знати трохи про джерела і культуру країни перед тим, як ви зможете повністю зрозуміти її мову.


3: А в роботі? Наскільки англійська важлива там, якою є її роль?


ЛІНН: Я вважаю, що вона насправді важлива, і я думаю, що дедалі більше людей використовуватиме її в роботі — вона доступна для розуміння, звідки б ви не були, і я думаю, фактично, кожному потрібно буде більше використовувати англійську мову у своїй роботі.


ГРЕГ: Я думаю, деяким людям буде потрібно використовувати більше англійську мову, особливо тим, що працюють у великих компаніях, яким доведеться подорожувати багато і багато займатися бізнесом між країнами, але я вважаю, більшість населення в будь-якій країні, не залучена до міжнародної комерційної діяльності, поїздок або подорожей, буде дуже щасливою розмовляти своєю рідною мовою.


3: А традиційний урок мови, такий як він існує зараз, — чи думаєте ви, що він буде таким само чи будуть інші форми викладання, як, наприклад, навчання за допомогою телебачення і комп’ютерів?


ЛІНН: Я думаю, що традиційний урок мови все ще існуватиме. Мати особистий контакт з учителем мови і взаємодіяти з іншими студентами — це набагато цінніше, ніж тільки працювати з комп’ютерним екраном або слухати касети.


3: Ви згодні з цим, Грегу?


ГРЕГ: Не зовсім. Ми нині живемо в комп’ютерну добу і надзвичайно ймовірно, що комп’ютери дозволять людям вивчати іноземні мови самостійно, таким чином, щоб не залежати ні від учителів, ні від інших студентів. Я не впевнений, але вважаю, що це буде так.


3: І на завершення, чи думаєте ви, що англійська мова коли-небудь стане для людини важливішою, ніж її рідна мова?


ЛІНН: Ні. Вважаю, англійська мова очевидно важлива, але я думаю, що ваша рідна мова і ваші власні культура і традиції є більш важливими для вас і їх треба поважати і берегти.


ГРЕГ: Так, я згоден. Я думаю, що це дуже самовпевнено — вважати, що англійська мова буде важливішою, ніж ваша власна мова, оскільки ваша власна культура, і ваша особиста індивідуальність, і ваша національна індивідуальність, врешті-решт, набагато важливіші, чи не так?


3: Велике спасибі.


ГРЕГ: Дякую.
Категорія: Поради | Додав: Anne (21.02.2012)

Переглядів: 1241 | Коментарі: 0 | Теги: | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 0Пошук
Що необхідно, щоб вивчити
англійську мовуМій досвід вивчення
англійської мови


Як вивчити англійську мову
за допомогою моделювання

Copyright MyCorp © IrishkaStar
Яндекс.Метрика
Створити безкоштовний сайт на uCoz