Курс граматики "Вступ до Лінгвокарти"
Субота, 29.02.2020, 00:36
| RSS
Уроки англійської мови з Іриною Опеченик
Головна Каталог статей
Меню сайту
Категорії розділу
Поради [11]
Ігри [4]
Граматичний і лексичиний мінімум для батьків [0]
Типові характеристики сприйняття дітьми світу [8]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » Статті » На допомогу батькам » Поради

Як вивчити англійську мову в школі


Увага! Якщо Ви не розумієте англійської граматику - це не Ваша вина! Вам просто її незрозуміло пояснюють. Ознайомся з Візуальною граматикою і перестань учити правила! Заповни форму нижче і отримай більш детальну інформацію на свою поштову скриньку.

англійска самостійноОстаннім часом все частіше і частіше шкільне навчання згадується у негативному підтексті вивчення англійської мови. Та варто зауважити, що сьогодні в освітньому просторі відбуваються кардинальні зміни, зумовлені процесом реформування школи. Необхідність постійного вдосконалення системи та практики освіти обумовлена соціальними змінами, які відбуваються в суспільстві. Питання підвищення якості навченості учня були й залишаються пріоритетними в роботі сучасних загальноосвітніх навчальних закладів. 

Реформування шкільної освіти та впровадження нових педагогічних технологій у практику навчання слід розглядати як найважливішу умову інтелектуального, творчого та морального розвитку учня.

Усе це забезпечує системне оновлення змісту та перехід на нову структуру навчання. В учителів з’являється можливість застосовувати нові форми навчання,   цінні для кожного учня. 

Як нові форми навчання можуть бути цінними для кожного учня?

Форми навчання  (у найбільш загальному розумінні) – це способи організації навчання. Форми навчання  визначають, яким чином має бути організовано процес навчання, на відміну від методів, які відповідають на запитання «Як навчати». Вони зумовлюють, зокрема, часовий і організаційний режим навчання, місце його проведення, склад учнів, характер зовнішнього виявлення функцій учителя й учнів у процесі навчання, порядок спілкування (безпосереднє чи опосередковане) суб’єктів навчального процесу та ін.

англійська моваОстаннім часом проблема дидактичних аспектів навчання англійської мови є предметом глибокої наукової зацікавленості педагогів, психологів, психолінгвістів і методистів. Одержано певні науково-практичні результати, зокрема з питань розробки методик організації іншомовного навчання в загальноосвітніх школах.
Комфортність взаємодії дітей під час спілкування англійською мовою багато в чому залежить від того, як використовуються різноманітні організаційні форми навчання. Поряд з індивідуальною та фронтальною роботами необхідно також активно впроваджувати в навчальний процес інші форми: групові, колективні та проектні.

Під час оволодіння англійською мовою в школі, де мовна практика обмежена, функціональне узагальнення обов’язково повинне пройти фазу усвідомлення, аби стати ефективним засобом регулювання іншомовного мовленнєвого процесу.

А тепер – практичне застосування викладеного. Батьки, які хочуть допомогти дитині вивчити англійську мову, повинні знати шкільну програму, щоб допомагати робити домашні завдання, а також забезпечувати мовленнєве середовище. Відразу ж заспокою тих батьків, які сумніваються в своїй корисності через незнання англійської мови. При бажанні ви зробите для вашої дитини все від вас залежне: знайдете час вивчити англійську мову у найзручніший для вас спосіб.

Категорія: Поради | Додав: Anne (04.02.2012)

Переглядів: 911 | Коментарі: 0 | Теги: | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 0Пошук
Що необхідно, щоб вивчити
англійську мовуМій досвід вивчення
англійської мови


Як вивчити англійську мову
за допомогою моделювання

Copyright MyCorp © IrishkaStar
Яндекс.Метрика
Створити безкоштовний сайт на uCoz