Курс граматики "Вступ до Лінгвокарти"
Вівторок, 11.08.2020, 12:09
| RSS
Уроки англійської мови з Іриною Опеченик
Головна Каталог статей
Меню сайту
Категорії розділу
Поради [11]
Ігри [4]
Граматичний і лексичиний мінімум для батьків [0]
Типові характеристики сприйняття дітьми світу [8]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » Статті » На допомогу батькам » Типові характеристики сприйняття дітьми світу

У категорії матеріалів: 8
Показано матеріалів: 1-8

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам
Вивчення англійськоі мовиПроявляється в здатності мислити логічно, вирізняти логічні взаємозв’язки; у підвищеній чутливості до логічно організованого викладу інформації; швидкому сприйнятті та запам’ятовуванні цифрової інформації (інформації, закодованої в числових виразах).
Учні з домінуючою логіко-математичною здібністю з легкістю встановлюють логічні взаємозв’язки. Їм властиве алгоритмічне мислення, добре даються точні науки, зокрема, математика. Учні з домінуючою логіко-математичною здібністю сприймають інформацію, переводячи її в «мову цифр». Добре справляються із завданнями на класифікацію, категоризацію, упорядкування.
Типові характеристики сприйняття дітьми світу | Просмотров: 833 | Добавил: Anne | Дата: 12.02.2012 | Комментарии (0)

Як вивчити англійську мову швидко

Проявляється в здатності до розпізнавання емоційного стану, мотивації інших людей; комунікабельності, доброзичливості, уважності, підвищеній чутливості до інформації, отриманої в процесі безпосереднього спілкування з іншими.

Учні з домінуючою міжособистісною здібністю легко спілкуються з оточуючими, налагоджують взаємозв’язки. Вони найкраще навчаються, отримуючи інформацію шляхом спілкування з ін¬шими, виконання групових завдань, проектів. 

Такі учні, як правило, є організаторами, лідерами. Вони із задоволенням виконують завдання, які передбачають взаємодію, кооперацію та співпрацю з іншими.


Вивчення англійської мови самостійноПроявляється в здатності до самоусвідомлення своєї особистості, емоцій, поглядів, почуттів; здатності до самоаналізу, оцінювання власного досвіду, вражень; розвинутій уяві, надзвичайній емоційності.
Учні з домінуючою внутрішньоособистісною здібністю найбільш успішно проявляють себе в самостійній роботі. Найкраще навчаються, отримуючи інформацію із книг, власного досвіду. Такі учні, як правило, надають перевагу завданням, які дозволяють їм самостійно шукати інформацію, опрацьовувати матеріал, нотувати те, що їх зацікавило, висловлювати власні почуття, враження від почутого та прочитаного.

Природньо вивчити англійську мовуПроявляється в надзвичайній чутливості до всього, що пов’язане зі світом природи.
Такі учні, як правило, надзвичайно цікавляться інформацією, пов’язаною зі світом природи, проблемами навколишнього середовища тощо.

Як вивчити англійську мовуПроявляється в здатності контролювати рухи тіла, майстерно вправлятись із предметами, конструювати їх; спроможності сприймати навчальну інформацію в разі залучення до фізичної діяльності.
Учні з домінуючою кінетичною здібністю найкраще навчаються, будучи залученими до активної фізичної взаємодії з оточенням. Такі учні, як правило, займаються спортом, беруть участь у змаганнях. Вони талановито майструють, конструюють предмети з різних матеріалів, із задоволенням беруть участь у драматизаціях, майстерно виконують пантоміму, використовують «мову тіла» в спілкуванні. Тактильні відчуття викликають у пам’яті таких учнів образи, мовні явища та бажання їх відтворювати.

Вивчити англійську мовуПроявляється в підвищеній чутливості до музики, ритму; швидкому сприйнятті та запам’ятовуванні інформації, яка міститься в піснях, римівках, джазових наспівах, інформації, яка подається з музичним супроводом; розвиненості музичних умінь, умінь відтворювати мелодії, ритм.
Такі учні є музично обдарованими, мають добрий музичний слух, гарно співають, як правило, грають на музичних інструментах. Найкраще сприймають інформацію, яка міститься в піснях, музичних творах. Вони з легкістю відтворюють не тільки мелодії пісень, а також їх тексти, із задоволенпям їх інтерпретують, складають нові пісні. У свідомості таких учнів музика, ритм, мелодія викликають у пам’яті образ мовного явища, яким воно супроводжувалось, і бажання його відтворити. Музичні твори надихають таких учнів на написання творчих робіт.

Як вивчити англійську мовуПроявляється в підвищеній чутливості до інформації, представленої у вигляді образів, графічних зображень предметів; здатності візуалізувати інформацію; швидкому сприйнятті та запам’ятовуванні інформації, яка супроводжується зображальною наочністю; створенні стійких асоціативних зв’язків між словами та образами предметів, явищами, які ці слова означають.
Діти з домінуючою візуально-просторовою здібністю схильні до візуалізації навчальної інформації. У свідомості таких учнів предметне зображення, малюнок асоціюється з мовними явищами, тому почуте або побачене слово кожен раз викликає в пам’яті образ, що ілюструє це слово, і навпаки, предметне зображення викликає в пам’яті слова та бажання їх відтворювати. Такі учні, як правило, є гарними художниками. Вони найкраще навчаються отримуючи інформацію в супроводі зображальної наочності (малюнків), відео - матеріалів, колажів.

Вивчити англійську швидкоПроявляється в підвищеній чутливості до вербально-закодованої  інформації; швидкому сприйнятті та запам’ятовуванні вербального коду мови, вербальних символів (слів, речень, мовних та мовленнєвих зразків); розвиненості вербальних умінь.
Діти з домінуючою вербально-лінгвістичною здібністю з легкістю оволодівають уміннями читання, письма та говоріння. Вони найкраще навчаються, отримуючи інформацію з друкованих текстів, письмових інструкцій, рекомендацій. Такі діти, як правило, є гарними розповідачами. Також школярі із задоволенням грають у лексичні ігри, кросворди, мовні пазли тощо, заповнюють різні анкети, таблиці, створюють письмові описи, розповіді, сценарії.Пошук
Що необхідно, щоб вивчити
англійську мовуМій досвід вивчення
англійської мови


Як вивчити англійську мову
за допомогою моделювання

Copyright MyCorp © IrishkaStar
Яндекс.Метрика
Створити безкоштовний сайт на uCoz