Курс граматики "Вступ до Лінгвокарти"
Вівторок, 19.11.2019, 16:13
| RSS
Уроки англійської мови з Іриною Опеченик
Головна Каталог статей
Меню сайту
Категорії розділу
Наукові основи навчання іноземній мові як засобу спілкування [10]
Форми мовного спілкування, види мовної діяльності і оволодіння ними [4]
Мовний матеріал і оволодіння ним [35]
Складові педагогічного процесу [1]
Філолінгвія [8]
Філолінгвія [0]
Навчання англійської мови [7]
Статистика

Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » Статті » Методика вивчення англійської мови » Філолінгвія

Чергова стаття


Увага! Якщо Ви не розумієте англійської граматику - це не Ваша вина! Вам просто її незрозуміло пояснюють. Ознайомся з Візуальною граматикою і перестань учити правила! Заповни форму нижче і отримай більш детальну інформацію на свою поштову скриньку.
Знання і Навичка.



У сучасному світі отримувати й освоювати нову інформацію легко, тому ті, хто вміє робити це швидко, якісно і надійно - отримує перевагу перед тими, хто навчається повільно, погано і невдало. Але існують, і сучасною психологією активно застосовуються техніки та практики швидкого навчання, які можу допомогти Вам навчитися ... дуже і дуже швидко освоювати будь навички, знання та вміння!

 Все це відноситься і до освоєння іноземної мови! При вивчанні англійської ще є труднощі в тому, що можливо Ви вже вчили мову раніше і у Вас може бути негативний досвід.

Однак якщо Ви навчитеся правилам ефективного навчання на базі вивчення англійської, то Ви зможе потім застосовувати ці правила до самих різних сфер діяльності! Тобто кошти, задіяні на освоєння практик швидкого навчання можуть бути окуплені багаторазово і причому окупаються все життя! Хіба це не чудово???

На тренінгах програми «Лінгвокарта» ми освоюємо англійська за найсучаснішими практикам швидкого навчання. Тому, купуючи тренінг, ви купуєте собі нову якість життя в самих різних сферах.

Однак навіть без жодних тренінгів, якщо Ви поки займаєтеся англійською самостійно, Ви легко можете застосувати кілька практик швидкого навчання, які суттєво збільшать ефективність Ваших самостійних занять.



Ось деякі з них:

1. Використовуйте свої психологічні особливості для того, що б вчитися більш ефективно. Є люди раціонального, системного типу мислення. Їм важливий порядок і усвідомлена послідовність у всьому. Якщо Ви з їх числа - Виділяйте особливі проміжки часу для мови, привчіть себе до того, що «зараз я буду практикуватися в мові». Побудуйте для себе план і систему занять мовою. І так далі.
 Проте можливо, Ви - людина ірраціонального типу мислення, мозок Ваш краще працює одночасно з багатьма каналами інформації і погано розуміє чіткі алгоритми! У такому випадку - перетворіть даний підхід в джерело своєї сили!!
Наприклад, наповніть простір навколо себе навчальними та методичними матеріалами з мови і періодично (в проміжках між іншими справами) відкривайте їх і виконуйте вправи. Зробіть так, що б посібники, англійські слова, англійські фрази потрапляли на очі Вам всюди. І ваш мозок, який налаштований на несвідоме структурування багатьох потоків зовні незв'язної інформації сприйме англійський набагато швидше.
А якщо хочете ще більш швидкого результату - записуйтеся на граматичний тренінг нашої Студії, побудований з урахуванням Візуально-Тілесного методу - найбільш застосовного до різних типів мислення.

2. Навчіться виділяти головне в тій інформації і навичках, які освоюєте. У будь-якої інформації завжди є кілька відсотків найважливішого, сама суть. Ключове, те, що потрібно для розуміння. Якщо навчитеся виокремлювати найважливіше і використовувати це - вся інша інформація засвоїться набагато легше.

3. Засвойте практики самостійного входження в легкий транс. Матеріалів на цю тему зараз дуже багато в книгах і в Інтернеті. У стані легкого трансу людина навчається швидше.

4. Структуруйте інформацію після певного періоду навчання. Обов'язково відзначайте досягнуті успіхи і заохочуйте себе за це. Без заохочення здатність мозку засвоювати складну інформацію різко падає.

5. Включайте в заняття тіло. Під час занять вимовляючи англійські фрази і виконуючи вправи, допомагайте собі руками, робіть жести, які хочеться, навіть рухайтеся!

Навчатися легше в русі, так як у нас при цьому виробляються умовні рефлекси. Утягують м'язи тіла, а кожен м'яз пов'язана з власною зоною головного мозку! Виконуючи граматичні вправи або розучуючи слова, рухайтеся, жестикулюйте, ходіть! Навіть багато давньогрецькі філософи навчали своїх послідовників під час спільних прогулянок ...

6. Найбільш ефективний для прискореного освоєння мови візуально-тілесний метод. Він підходить як для людей із зоровим, так і з руховим типом мислення. У програмах тренінгу «Лінгвокарта» ми якраз по-максимуму використовуємо візуально-тілесний метод для того, що б Ви навчалися добре і швидко.

7. Вмійте створити позитивний фон для занять мовою! Ні в якому разі не можна перетворювати свої тренування мовою в обтяжливий обов'язок. Всіляко мотивуйте себе, включайте перед заняттями улюблену музику, приводьте себе в гарний настрій. Вчити мову - насправді легко і приємно!

8. Знайдіть собі соратників і партнерів! Все робити легше разом. А освоювати мову - так тим більше! Якщо ви поки на самоті - у тренінгах нашого проекту ви завжди можете знайти собі напарника і товариша, отримати індивідуальну консультацію досвідченого тренера і викладача. Для учасників наших тренінгів передбачені так само безкоштовні вебінари, розсилки, «живі» зустрічі та інші заходи. Де Ви обов'язково зможете знайти собі товаришів і напарників по практиці.




Категорія: Філолінгвія | Додав: Кто_там (16.08.2013)

Переглядів: 647 | Коментарі: 0 | Теги: | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 0



Пошук
Що необхідно, щоб вивчити
англійську мову



Мій досвід вивчення
англійської мови


Як вивчити англійську мову
за допомогою моделювання

Copyright MyCorp © IrishkaStar
Яндекс.Метрика
Створити безкоштовний сайт на uCoz