Курс граматики "Вступ до Лінгвокарти"
Неділя, 15.12.2019, 05:44
| RSS
Уроки англійської мови з Іриною Опеченик
Головна Каталог статей
Меню сайту
Категорії розділу
Наукові основи навчання іноземній мові як засобу спілкування [10]
Форми мовного спілкування, види мовної діяльності і оволодіння ними [4]
Мовний матеріал і оволодіння ним [35]
Складові педагогічного процесу [1]
Філолінгвія [8]
Філолінгвія [0]
Навчання англійської мови [7]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » Статті » Методика вивчення англійської мови » Філолінгвія

З ким Ви - з Ломоносовим або з депресивними трієчниками?


Увага! Якщо Ви не розумієте англійської граматику - це не Ваша вина! Вам просто її незрозуміло пояснюють. Ознайомся з Візуальною граматикою і перестань учити правила! Заповни форму нижче і отримай більш детальну інформацію на свою поштову скриньку.
З ким Ви - з Ломоносовим або з депресивними трієчниками?Вітаємо!Поговоримо трохи про успішних людей. Про по-справжньому успішних - таких, як Цезар, Заратустра, Наполеон, Білл Гейтс, Нюьтон.

Знаєте, що об'єднувало всіх цих людей і про що вони говорили всі, правда, кожен трохи по-своєму?

А ось що: У першу чергу, зіткнувшись з непростим завданням - збери інформацію! Довідайся, як що робити, що б вирішити завдання. При цьому інформації не повинно бути ні занадто мало (недостатньо для вірного рішення); ні занадто багато (дуже складно буде прийняти рішення)! Достатньо інформації? Тепер - приймай рішення! Краще прийняти не найкраще рішення (ідеальних рішень не буває), ніж взагалі не приймати рішень. А прийняв рішення - дій, причому негайно!

Дія - головний і ключовий етап, без дії взагалі нічого не буде.

І дії треба здійснювати в правильні моменти, коли в житті відкриваються вікна можливостей.

Ну, уявіть собі, що, наприклад Ломоносов все життя провів би лише у мріях про освіту, а не піднявся з печі і не пішов би пішки по морозу за рибальськими саньми в Москву!

І такі ж епізоди можна знайти в біографіях більшості великих людей - коли абсолютно необхідно було прийняти рішення і діяти.

Успішні люди тому і стали успішними - що вони правильно і досить знаходили інформації, використовували шанси і вікна можливостей, які їм надавала доля, в потрібний момент не боялися приймати рішення, а потім ці рішення реалізовували в успішному дії!!

Ви запитаєте - а до чого про це писати в розсилці про навчання англійської мови? Яке відношення Білл Гейтс і Ломоносов до моєї задачі швидко освоїти англійську??

Та прямий! Зараз в руках у Вас - досконалий інструмент для швидкого і легкого освоєння англійським - наш граматичний тренінг!

У вас є завдання - швидко і легко освоїти англійську або поліпшити свої знання англійської? Так, ймовірно, таку мету Ви перед собою поставили (інакше Ви просто не підписалися б на нашу розсилку і не читали б цей лист!)

Ви шукаєте інформацію, як вирішити цю задачу - очевидно, так (якщо читаєте цей лист)!

Чи достатньо вже у Вас інформації, як вирішити своє завдання з англійською мовою оптимально - за часом, ефективності та вартості?

Ви вже змогли ознайомитися з трьома першими, безкоштовними уроками нашого граматичного тренінгу «ЛінгвоКарта». Цей тренінг ми розробляли три роки, за які зібрали найсучасніші і передові розробки педагогіки, психології, лінгвістики в галузі навчання іноземних мов. І Ви вже могли позайматися, відчути ефективність тренінгу на собі. І тепер в змозі прийняти рішення - чи підходять Вам наші методики, чи є наш тренінг ефективним інструментом для вирішення Вашого завдання.

Час приймати рішення!

Якщо наші методи швидкого освоєння англійської підходять Вам - придбайте платну частину тренінгу!

Зараз тільки від Вас залежить - продовжите Ви рух далі разом з нами. Але приймайте рішення швидко - адже вікна можливостей в житті мають звичай швидко закриватися!

Можливо, завтра вже наш тренінг буде коштувати дорожче або вписатися буде складніше (тренінг популярний, а на нашому курсі дистанційного навчання кількість місць в кожен конкретний момент обмежена!). Або у Вас вже буде не так багато часу, коштів і ресурсів для вивчення англійської. А час не чекає. І мова в сучасному світі може бути необхідний щодня!

 ... З одного боку - успішні і значущі в історії люди, які знаходили найефективніші методи вирішення своїх завдань і приймали успішні рішення. З іншого боку - вічно нерішучі, що коливаються депресивні .... «Не дуже щасливий трієчники».

А яку компанію оберете Ви?Категорія: Філолінгвія | Додав: Кто_там (16.08.2013)

Переглядів: 691 | Коментарі: 0 | Теги: | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 0Пошук
Що необхідно, щоб вивчити
англійську мовуМій досвід вивчення
англійської мови


Як вивчити англійську мову
за допомогою моделювання

Copyright MyCorp © IrishkaStar
Яндекс.Метрика
Створити безкоштовний сайт на uCoz