Курс граматики "Вступ до Лінгвокарти"
Субота, 04.07.2020, 12:19
| RSS
Уроки англійської мови з Іриною Опеченик
Головна Каталог статей
Меню сайту
Категорії розділу
Наукові основи навчання іноземній мові як засобу спілкування [10]
Форми мовного спілкування, види мовної діяльності і оволодіння ними [4]
Мовний матеріал і оволодіння ним [35]
Складові педагогічного процесу [1]
Філолінгвія [8]
Філолінгвія [0]
Навчання англійської мови [7]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » Статті » Методика вивчення англійської мови » Форми мовного спілкування, види мовної діяльності і оволодіння ними

Чи ефективне ваше вивчення англійської мови?


Увага! Якщо Ви не розумієте англійської граматику - це не Ваша вина! Вам просто її незрозуміло пояснюють. Ознайомся з Візуальною граматикою і перестань учити правила! Заповни форму нижче і отримай більш детальну інформацію на свою поштову скриньку.

!!!УВАГА!!!

Попереджаємо, що читання будь-якої інформації або будь-які інші дії, які не супроводжуються мікрорухами органів мови, тобто гучною промовою вголос  англійських фраз, до оволодіння розмовною мовою ніякого відношення не мають.

Т.т. це може бути якось корисно для засвоєння мови загалом, або для набуття якихось знань або ІНШИХ навичок, корисних чи не дуже, але Живої Мови це не дасть за визначенням.

Досить теоретизувати! 
Приступайте до реального вивчення  англійської мови!

Чи отримуєте Ви дійсно той ефект від навчання, який би хотіли отримати, приступаючи до вивчення англійської мови?

У першу чергу будемо мати на увазі можливість використання набутих знань, адже навчання передбачає не тільки отримання теоретичних знань, але і навичок використання цих знань на практиці. Інакше навіщо Вам потрібні знання, які Ви не можете використовувати?

Згадайте, що Ви пройшли на курсах англійської мови або самостійно останнім часом. Чи легко Вам це вдається? Чи все з пройденого матеріалу Ви зараз можете використовувати на практиці? Давайте проаналізуємо.

Наприклад, згадайте граматичні правила і слова, які Ви пройшли місяців три тому. Чи можете Ви використовувати їх на практиці? Чи зможете ви без зусиль скласти письмово пропозиції з цими даними? Спробуйте зробити це. Якщо у Вас без проблем все вийшло, то йдемо далі. Крім досвіду правильного формулювання своїх думок англійською на письмі величезне значення має розмовний навик.

Тепер спробуйте розповісти в монолозі вголос або комусь іншому що-небудь з використанням цих же правил і слів. Чи можете Ви вільно і без особливих проблем це зробити? Чи  Вам постійно доводиться робити довгі паузи, дивитися в зошит і згадувати якесь слово, граматичне правило або правильність вимови? Зробили? Тепер давайте об'єктивно подивимося на результати.

Якщо Ви без проблем змогли застосувати отримані знання в англійській мові на практиці, тобто змогли правильно викласти свої думки на папері, а потім без труднощів розповісти про що-небудь, то Ви молодець! Ваше навчання ефективне. Ви і самі це бачите.

Якщо це не так, то постарайтеся в першу чергу собі відповісти на запитання: «Чи ефективне моє навчання? Чи влаштовує воно мене?» Постарайтеся зробити це об'єктивно. Ви витрачаєте час і гроші, але отримуєте Ви від цього очікуваний результат?

Можливо, Ви його не отримуєте. Якщо це так, то Вам необхідно подумати про перешкоди, що заважають успіху. Багато хто, напевно, скажуть, що винні вони самі. Але це буде невірно. Тут Ви зможете заперечити, особливо якщо бачите, що люди, які з Вами навчаються, знають пройдену теорію і відповідають на питання викладача. Але чи можуть ці люди вільно і без проблем використовувати цю теорію не тільки на письмі, але і під час розмови? Адже визубрити не означає зрозуміти щось. А якщо людина щось не зрозуміла, вона ніколи не зможе це використовувати на практиці.

Якщо Ви ходите на курси чи навчаєтеся самостійно, то, швидше за все, проблема пов'язана не з Вами, а з методикою навчання. Ймовірно, методика, за якою Ви навчаєтесь, передбачає в більшій мірі отримання знань, а от використання цих знань на практиці приділяється мало уваги. Дайте самі собі відповідь на питання, чи є сенс в тому, щоб отримувати якісь знання, а потім не мати можливість їх використовувати? Відповідь на нього очевидна.

Пам'ять людини влаштована дуже цікаво. Якщо Ви вивчили якийсь матеріал, неважливо, як давно це було, Але потім Ви не використали ці знання на практиці, вся ця інформація поступово забудеться, ніби осяде. Для прикладу, постарайтеся згадати який-небудь предмет з інститутської програми, за яким у Вас була п'ятірка, і який Ви добре знали. Упевнений, що якщо Ви не застосовували цей матеріал на практиці, Ви мало що згадаєте.

В англійській мові така ж ситуація. Відсутність практики робить теорію марною, не придатною.

Тренування ж отриманих знань на практиці дозволяє Вам не тільки усвідомлювати ивичене без зубріння, але й розвиває Ваш розмовний навик англійської мови.


Ми поділяємо думку автора статті.

Приступити до реального вивчення англійської мови за системою "Английский - ВСЕМ!"


Категорія: Форми мовного спілкування, види мовної діяльності і оволодіння ними | Додав: tv-star (22.07.2011)

Переглядів: 789 | Коментарі: 1 | Теги: | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 1

0
1 Angelito   [Матеріал]
That hits the teragt perfectly. Thanks!Пошук
Що необхідно, щоб вивчити
англійську мовуМій досвід вивчення
англійської мови


Як вивчити англійську мову
за допомогою моделювання

Copyright MyCorp © IrishkaStar
Яндекс.Метрика
Створити безкоштовний сайт на uCoz