Курс граматики "Вступ до Лінгвокарти"
Неділя, 15.12.2019, 13:39
| RSS
Уроки англійської мови з Іриною Опеченик
Головна Каталог статей
Меню сайту
Категорії розділу
Наукові основи навчання іноземній мові як засобу спілкування [10]
Форми мовного спілкування, види мовної діяльності і оволодіння ними [4]
Мовний матеріал і оволодіння ним [35]
Складові педагогічного процесу [1]
Філолінгвія [8]
Філолінгвія [0]
Навчання англійської мови [7]
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » Статті » Методика вивчення англійської мови » Форми мовного спілкування, види мовної діяльності і оволодіння ними

Робота з аудіокнигами


Увага! Якщо Ви не розумієте англійської граматику - це не Ваша вина! Вам просто її незрозуміло пояснюють. Ознайомся з Візуальною граматикою і перестань учити правила! Заповни форму нижче і отримай більш детальну інформацію на свою поштову скриньку.
Сьогодні, завдяки досягненням технічного прогресу, ми можемо не тільки читати книги, але й слухати їх. Така можливість стає дуже хорошим помічником при вивченні іноземних мов. Адже аудіокниг сьогодні настільки багато, що кожен зможе знайти собі Аудіолітературу на будь-якій мові і на будь-яку тему.

Прослуховування аудіокниг англійською мовою дає можливість краще сприймати англійську мову на слух і розширити свій словниковий запас. А активна робота з аудіокнигами дозволить виробити правильну вимову і поліпшити швидкість мови.


Якою ж має бути робота з аудіокнигою, щоб вона принесла плоди у вивченні мови? Є багато способів використання аудіокниг з користю, але перше, з чого необхідно почати, - це правильно підібрати аудіокнигу. Це можна зробити без проблем, незалежно від того, який ваш рівень знань, адже книг дуже багато. Не варто відразу вибирати оповідання, історичні романи або фантастичні саги. Краще віддати перевагу сучасній повісті, детективу, пригодницькому або драматичному роману англійською.


Якщо ви поки недостатньо добре сприймаєте англійську мову на слух, то краще починати з книги, яка вам вже знайома рідною мовою. Крім аудіоматеріалу добре б мати і друкований текст джерела англійською. Ще до прослуховування аудіокниги з ним потрібно провести певну роботу, інакше англійська мова перетвориться для слухача в суцільний нерозбірливий потік слів.


Як працювати з текстом?

Спочатку потрібно його прочитати і спробувати зрозуміти сенс, виписати незнайомі слова і знайти їх переклад, а потім знову прочитати й осмислити весь текст.

Як працювати з аудіоматеріалами?

Прослуховувати окремі уривки аудіокниги одночасно з читанням тексту, при цьому звертати увагу на правильну вимову слів. Потім можна прослухати аудіо вдруге, уже подумки повторюючи за диктором. При третьому прослуховуванні уривка використовувати текст уже не потрібно. Коли сенс уривка буде зрозумілий, сміливо приступайте до наступного уривку тексту.

Не варто занадто ретельно проробляти кожну фразу. Так опрацьовується уривок за уривком. Коли ви опрацюєте вже чверть книги, далі працювати з нею буде набагато легше. Стане зрозумілим сюжет і його розвиток, незнайомих слів буде зустрічатися все менше, а на слух англійські слова стануть більш зрозумілими і розбірливими.


Така робота навіть з однією аудіокнигою, не кажучи вже про декілька, значно збагатить ваш словниковий запас. Врешті решт, ви станете набагато краще сприймати розмовну англійську мову на слух.


Джерело: http://my-english.org/
Категорія: Форми мовного спілкування, види мовної діяльності і оволодіння ними | Додав: Tiana (02.03.2012)

Переглядів: 1289 | Коментарі: 1 | Теги: | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 1

0
1 Christian  
At last, smooene who knows where to find the beefПошук
Що необхідно, щоб вивчити
англійську мовуМій досвід вивчення
англійської мови


Як вивчити англійську мову
за допомогою моделювання

Copyright MyCorp © IrishkaStar
Яндекс.Метрика
Створити безкоштовний сайт на uCoz