Курс граматики "Вступ до Лінгвокарти"
Субота, 29.02.2020, 01:44
| RSS
Уроки англійської мови з Іриною Опеченик
Головна Каталог статей
Меню сайту
Категорії розділу
Наукові основи навчання іноземній мові як засобу спілкування [10]
Форми мовного спілкування, види мовної діяльності і оволодіння ними [4]
Мовний матеріал і оволодіння ним [35]
Складові педагогічного процесу [1]
Філолінгвія [8]
Філолінгвія [0]
Навчання англійської мови [7]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » Статті » Методика вивчення англійської мови » Мовний матеріал і оволодіння ним

Як навчитися розмовної мови?


Увага! Якщо Ви не розумієте англійської граматику - це не Ваша вина! Вам просто її незрозуміло пояснюють. Ознайомся з Візуальною граматикою і перестань учити правила! Заповни форму нижче і отримай більш детальну інформацію на свою поштову скриньку.

Рідна мова - це мова середовища, в якій людина виросла, така мова, якою людина думає. Жодна іноземний мова - як би добре ви нею не володіли - не замінить рідної мови. 

Навіть ті іноземці, які багато років живуть за кордоном і користуються для спілкування тільки мовою країни перебування, все одно думають на своїй. Хоча, від тривалого невикористання рідної мови, можуть початися проблеми з формулюванням деяких фраз. Але щоб дійти до такого стану треба дійсно володіти іноземною мовою на дуже хорошому рівні. 

Зрозуміло, щоб досягти такого рівня потрібно вчити мову не один рік, причому вчити її ефективно. Це - дуже важливий момент. Вчити ефективно. 

Не вірте рекламним трюкам, які обіцяють навчити вас думати по-англійськи або зруйнувати мовний бар'єр за допомогою 25го кадру, тощо. 

Чудес не буває. 

Для того, щоб заговорити англійською, необхідно займатися розмовною мовою. Як? Безумовно, практикуватися. Кожного дня. Наприклад, коли виїжджаєте закордон. Або ви можете знайти іноземних друзів в Інтернеті і спілкуватися з ними по Скайпу. 

Як навчитися розмовної мови? 

Зазвичай люди в побутовому спілкуванні обговорюють певне коло питань або тем. Для обговорення цих тем можна використовувати певний набір конструкцій, фраз і виразів. Сенс в тому, щоб освоїти якомога більше таких конструкцій і виразів. Причому запам'ятовувати їх треба в контексті. Граматику і слова окремо вчити не треба, а тільки як пояснення - щоб ви розуміли будову фраз і значення слів. Причому зверніть увагу, що граматика, яка використовується в розмовній мові - дуже проста. А словниковий запас теж досить невеликий, і його цілком реально освоїти. 

Повторю ще раз. Увага! 

Щоб освоїти розмовну мову, необхідно запам'ятовувати фрази, типові для тієї чи іншої ситуації спілкування, цілісно: питання - відповідь, питання - відповідь. 

Звичайно, розмовну мову неможливо вивчити за підручниками, адже підручники створені для читання, а розмовна мова - це звучання.Джерело: http://infoenglish.info
Категорія: Мовний матеріал і оволодіння ним | Додав: Tiana (07.03.2012)

Переглядів: 1158 | Коментарі: 0 | Теги: | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 0Пошук
Що необхідно, щоб вивчити
англійську мовуМій досвід вивчення
англійської мови


Як вивчити англійську мову
за допомогою моделювання

Copyright MyCorp © IrishkaStar
Яндекс.Метрика
Створити безкоштовний сайт на uCoz