Курс граматики "Вступ до Лінгвокарти"
Вівторок, 19.11.2019, 15:55
| RSS
Уроки англійської мови з Іриною Опеченик
Головна Каталог статей
Меню сайту
Категорії розділу
Наукові основи навчання іноземній мові як засобу спілкування [10]
Форми мовного спілкування, види мовної діяльності і оволодіння ними [4]
Мовний матеріал і оволодіння ним [35]
Складові педагогічного процесу [1]
Філолінгвія [8]
Філолінгвія [0]
Навчання англійської мови [7]
Статистика

Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » Статті » Методика вивчення англійської мови » Мовний матеріал і оволодіння ним

Уникай цих помилок, коли пишеш.


Увага! Якщо Ви не розумієте англійської граматику - це не Ваша вина! Вам просто її незрозуміло пояснюють. Ознайомся з Візуальною граматикою і перестань учити правила! Заповни форму нижче і отримай більш детальну інформацію на свою поштову скриньку.
Хочеш, щоб твій твір англійською мовою виділявся серед інших великою кількістю красивих фраз і глибоким змістом, а не неправильно поставленими апострофами? Нижче наведено деякі поширені граматичні помилки, на які варто звернути увагу.

It's vs. its

Апостроф ставиться тоді, коли ти використовуєш скорочення від "it" і "is". Щоб це запам'ятати, перевір, чи можна замінити "it's" на "it is". Якщо можна, то ти все зробив правильно. А "Its" - присвійний займенник «його, її».

Fewer не одне і теж, що і less

Слова fewer і less не взаємозамінні. Якщо ти можеш щось порахувати, використовуй fewer. Наприклад: «Put fewer ice cubes in my glass so I can fit some juice in there». Якщо ти говориш про щось, що не можна порахувати, використовуй less. Наприклад: «Can you put a little bit" less "soda in my glass? ».

Суб'єктні та об'єктні займенники.

Me and he went to the movies? - Неправильно.
Him and I went to the movies? - Все одно невірно.
Чому? Займенники I, YOU, HE, SHE, THEY і WE є підметами, а займенники ME, YOU, HIM, HER, THEM і US - доповненнями, тобто тими об'єктами, з якими щось роблять. Підмет і доповнення не можуть бути пов'язані одним союзом «and». Цей союз може пов'язувати або два підмета, або два доповнення, але не дві ці різні категорії.
Щоб перевірити правильність речення, спробуй забрати союз «and» і використовувати кожний займенник в окремому реченні. Наприклад: «Me went to the movies» - звучить нерозумно, так само, як і «Him went to the movies». А ось «He and I went to the movies» - прекрасно!

Which або that

Використовуй THAT, коли маєш справу з обмежувальними підрядними реченнями - ті, без яких сенс цілого речення поміняється. Наприклад, «The book THAT is on the table is mine» (щодо тих, що на полиці). Якщо ми приберемо «THAT is on the table» сенс буде незрозумілий, тому що книг, припустимо, в кімнаті багато, і неясно, про яку ти говориш. Використовуй WHICH тоді, коли частину речення можна опустити, не змінюючи при цьому загального сенсу цілого. Наприклад, «The book on the table, WHICH is white and has four legs, is mine» (якщо книга на столі одна). Зверни увагу на те, що перед WHICH завжди стоїть кома. (І переконайся, що не наплутав WHICH «який» і WITCH «відьма».)
Категорія: Мовний матеріал і оволодіння ним | Додав: Tiana (19.03.2012)

Переглядів: 835 | Коментарі: 1 | Теги: | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 0Пошук
Що необхідно, щоб вивчити
англійську мовуМій досвід вивчення
англійської мови


Як вивчити англійську мову
за допомогою моделювання

Copyright MyCorp © IrishkaStar
Яндекс.Метрика
Створити безкоштовний сайт на uCoz