Курс граматики "Вступ до Лінгвокарти"
Вівторок, 11.08.2020, 12:20
| RSS
Уроки англійської мови з Іриною Опеченик
Головна Каталог статей
Меню сайту
Категорії розділу
Наукові основи навчання іноземній мові як засобу спілкування [10]
Форми мовного спілкування, види мовної діяльності і оволодіння ними [4]
Мовний матеріал і оволодіння ним [35]
Складові педагогічного процесу [1]
Філолінгвія [8]
Філолінгвія [0]
Навчання англійської мови [7]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » Статті » Методика вивчення англійської мови » Наукові основи навчання іноземній мові як засобу спілкування

У категорії матеріалів: 10
Показано матеріалів: 1-10

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам
Сприйняття і миттєва реакція на зорові образи - генетична властивість людини. Уміння чути мову і говорити приходять пізніше.

Новонародженому нічого не можна пояснити словами, він їх ще не розуміє. Він усвідомлює світ чуттєво, головним чином, візуально, тобто очима, і лише потім вчиться виражати своє розуміння словами. Так можливо, звичайна текстова форма - іноді не найкраща для передачі інформації і навчання, і візуальні засоби повинні зайняти місце, яке відповідає їх справжній ролі в пізнанні?
Наукові основи навчання іноземній мові як засобу спілкування | Просмотров: 780 | Добавил: alextivita | Дата: 02.03.2012 | Комментарии (1)

Навряд чи хтось стане заперечувати, що, не вивчивши хоча б основ граматики англійської мови, можна володіти нею на якісному рівні.

Саме від неї залежить те, наскільки правильно Ви зможете складати з наявного у Вас словникового запасу фрази, тобто, наскільки грамотно у Вас вийде спілкуватися і писати.

А тому основи граматики визнаються фахівцями з навчання мовам одним з найбільш значущих моментів при оволодінні іноземною мовою.

Чи доводиться Вам під час спілкування з іноземцем (або з вашим викладачем) ловити себе на тому, що Ви стоїте і думаєте над тим, що саме ви збираєтеся сказати?

Чи часто ви робите помилки, такі як: вимовляєте не те слово або взагалі плутаєте літери в словах, тому що постійно роздумуєте над кількістю різних способів висловити те, що ви хочете?

навчання англійській мові, курси англійської мови, вивчення англійської, уроки з англійської мови, англійський язик, англійська самостійно
Сьогодні, серед численних навчальних програм часто спливає кілька компаній, які пропонують навчання іноземним мовам, в тому числі і вивчення англійської мови за допомогою 25-го кадру.

швидке вивчення английскої мови, навчання англійській мові,курси англійської мовиОсвітній проект "25 кадр" - це спільний американо-російський проект, який зібрав у собі найкращих вчених-новаторів та лінгвістів двох країн, які провели дослідження і створили унікальний спосіб прискореного вивчення англійської мови за новітньою технологією. Дослідження показали, що дистанційна англійська - найефективніший спосіб вивчити мову якісно і капітально.

Англійська граматика, навчання англійській мові, методика вивчення англійської мови,Метод СЕСІЯ - послідовна система, що включає в себе кращі напрацювання наукової та популярної лінгвістики, психології, точних наук, включаючи авторський Метод Візуального Моделювання англійської граматики, а також матеріали для занять, підтримку, мотивацію та організацію процесу

англійська мова, навчання англійській мові, вивчення англійської мовиДля того щоб успішно навчитися англійської мови, нужно цілком чітко усвідомлювати: що ж, власне, ви хочете вивчати і для чого. Чим відрізняється мова від мовлення? У чому принципова відмінність у методах навчання? Яким чином методика CLP дозволяє опанувати саме мовою?

Методика — галузь педагогіки, що досліджує закономірності навчання певному предмету. В навчанні є три нерозривно пов'язані сторони: учбовий предмет або зміст навчання; діяльність вчителя — викладання; діяльність учнів — навчання.

Завдання методики — досліджувати закономірні зв'язки між цими трьома компонентами навчання і на основі досліджених закономірностей розробити вимоги до учбового предмету, викладача і навчання.


Мова людини є складовою частиною його діяльності, вона дозволяє йому пізнавати світ і спілкуватися з людьми. Пізнання і спілкування, засноване на розумінні і на обміні думками і відчуттями, здійснюються за допомогою мовних і немовних засобів. Мовні засоби представлені системою мови, матеріалізованою в лінгвістичних знаках фонетики, лексики, граматики. Немовні засоби, що передають до 40% інформації, утілюються в немовній знаковій системі (міміка, жести, почерк і ін.). Засвоєння мови веде до перетворення її з матеріальної форми, існуючої зовні людини, у форму мовної діяльності людини на її основі, до формування мовних умінь. Такий шлях оволодіння рідними і нерідними мовами. В різноманітних ситуаціях мовного спілкування виявляється все багатство зовнішнього світу. Користуючись мовою як засобом пізнання і спілкування, людина говорить, слухає, пише, читає.

З метою найшвидшого і якісного оволодіння іноземною мовою розроблено безліч різних методів викладання і вивчення. В кожному методі певне місце займають інтуїтивні і свідомі прийоми роботи над мовою. По переважанню тих або інших прийомів в період оволодіння мовним матеріалом виділяють два основні напрями: інтуїтивний та свідомий. Інтуїтивні методи грунтуються на прямому, безпосередньому, запам'ятовуванні мовного матеріалу без усвідомлення того, як він функціонує в мові. Свідомі методи грунтуються на розумінні значення і функціонування мовних форм в мові.Пошук
Що необхідно, щоб вивчити
англійську мовуМій досвід вивчення
англійської мови


Як вивчити англійську мову
за допомогою моделювання

Copyright MyCorp © IrishkaStar
Яндекс.Метрика
Створити безкоштовний сайт на uCoz