Курс граматики "Вступ до Лінгвокарти"
Неділя, 15.12.2019, 05:43
| RSS
Уроки англійської мови з Іриною Опеченик
Головна Каталог статей
Меню сайту
Категорії розділу
Наукові основи навчання іноземній мові як засобу спілкування [10]
Форми мовного спілкування, види мовної діяльності і оволодіння ними [4]
Мовний матеріал і оволодіння ним [35]
Складові педагогічного процесу [1]
Філолінгвія [8]
Філолінгвія [0]
Навчання англійської мови [7]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » Статті » Методика вивчення англійської мови » Наукові основи навчання іноземній мові як засобу спілкування

Методика вивчення англійської мови за допомогою 25-го кадру


Увага! Якщо Ви не розумієте англійської граматику - це не Ваша вина! Вам просто її незрозуміло пояснюють. Ознайомся з Візуальною граматикою і перестань учити правила! Заповни форму нижче і отримай більш детальну інформацію на свою поштову скриньку.

навчання англійській мові, курси англійської мови, вивчення англійської, уроки з англійської мови, англійський язик, англійська самостійноСьогодні, серед численних навчальних програм часто спливає кілька компаній, які пропонують навчання іноземним мовам, в тому числі і вивчення англійської мови за допомогою 25-го кадру. У рекламних матеріалах компаній, що пропонують подібний спосіб вивчення іноземних мов, обов'язково згадуються діяльність КДБ і ЦРУ, які використовували цю методику впливу на свідомість людини для вербування співробітників та інших пропагандистських цілей.

Згідно з дослідженнями вчених, на свідомому рівні проходить тільки 3% діяльності, а решта 97% на рівні підсвідомості. У прихильників такого методу вивчити англійську мову, є шанси на успіх, оскільки мозок у дійсності засвоює субсенсорное інформацію, але проблема може бути в тому, що передана таким шляхом інформація так і може залишитися на рівні підсвідомості. На жаль, людська пам'ять так влаштована, що ми не завжди можемо витягти потрібні пізнання.

На сьогоднішній день не проводилося об'єктивних досліджень, метою яких було б порівняння методик вивчення англійської мови за допомогою 25-го кадру з іншими методами, але ефективність методу не викликає захоплення спеціалістів. Вивчити мову повністю за цією методикою практично неможливо.

Звичайно, вчити англійську можна по-різному, але кінцевий результат вивчення будь-якої іноземної мови має на увазі можливість розмовляти, розуміти, спілкуватися, писати і читати. З жалем можна констатувати, що використання 25-го кадру з метою навчання письма може виявитися практично марним, але без уміння писати, навчання англійській мові може бути обмежене в значній мірі. Адже невміння писати, можна прирівняти до безграмотності, а чи є сенс вчити іноземну мову, що б уславитися безграмотною людиною?

Сьогодні з пропонованих методик вивчення англійської мови, існують методики більш ефективні, ніж спосіб вивчення за допомогою 25-го кадру. Сучасні технології дозволяють вивчити англійську через Інтернет, не виходячи з дому, а також отримувати уроки англійської мови он-лайн. Сьогодні можна користуватися більш сучасними методами вивчення англійської мови, ніж вплив на підсвідомість людини. 25-й кадр насправді може залишити на підсвідомому рівні якийсь багаж інформації, але не дасть знань і розуміння заученого на підсвідомому рівні.

Категорія: Наукові основи навчання іноземній мові як засобу спілкування | Додав: tv-star (23.05.2011)

Переглядів: 2807 | Коментарі: 1 | Теги: | Рейтинг: 5.0/1

Всього коментарів: 1

0
1 РОСТИСЛАВ  
А чи є якісь методи вивчення іноземної мови без довго-тривалого часу? Якщо можете то підскажіть.Пошук
Що необхідно, щоб вивчити
англійську мовуМій досвід вивчення
англійської мови


Як вивчити англійську мову
за допомогою моделювання

Copyright MyCorp © IrishkaStar
Яндекс.Метрика
Створити безкоштовний сайт на uCoz