Курс граматики "Вступ до Лінгвокарти"
Неділя, 15.12.2019, 14:07
| RSS
Уроки англійської мови з Іриною Опеченик
Головна Каталог статей
Меню сайту
Категорії розділу
Наукові основи навчання іноземній мові як засобу спілкування [10]
Форми мовного спілкування, види мовної діяльності і оволодіння ними [4]
Мовний матеріал і оволодіння ним [35]
Складові педагогічного процесу [1]
Філолінгвія [8]
Філолінгвія [0]
Навчання англійської мови [7]
Статистика

Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » Статті » Методика вивчення англійської мови » Наукові основи навчання іноземній мові як засобу спілкування

Системи самостійного оволодіння іноземними мовами.


Увага! Якщо Ви не розумієте англійської граматику - це не Ваша вина! Вам просто її незрозуміло пояснюють. Ознайомся з Візуальною граматикою і перестань учити правила! Заповни форму нижче і отримай більш детальну інформацію на свою поштову скриньку.

Системи самостійного оволодіння іноземними мовами.

 Англійська граматика, навчання англійській мові, методика вивчення англійської мови,  1. Метод СЕСІЯ - послідовна система, що включає в себе кращі напрацювання наукової та популярної лінгвістики, психології, точних наук, включаючи авторський Метод Візуального Моделювання англійської граматики, а також матеріали для занять, підтримку, мотивацію та організацію процесу.

   2. "Активне освоєння іноземних мов" - новітній курс Сергія Василенкова, перший в Російському Інтернеті Покроковий, Структурований електронний Курс про те, як самостійно і ефективно освоїти будь-яку іноземну мову за 4-6 місяців, з численними прикладами.

   3. "Як Легко і Швидко Вивчити Будь-яку Іноземну Мову" - Магічний Семінар Ігоря Сєрова, реально працюють принципи і прийоми (про які ніколи не говорять педагоги), які дозволяють розвідникам вільно освоювати будь-які мови за рекордно короткий час. Крім великої кількості методичних та мотиваційних матеріалів, містить ще й дуже непоганий, якісний і перевірений аудіокурс, власноруч перекладений автором з популярної у світі іспанської версії дуже відомого курсу.

   4. "Форсоване оволодіння іноземною мовою" Івана Полонейчіка - добірка корисних прийомів, методів і підходів до вивчення мов різного ступеня ефективності.

   5. «Англійська для практиків» - чудова програма Дмитра Шаламая для самостійної роботи з живою мовою, яку можна завантажити абсолютно безкоштовно. Крім зручного інтерфейсу для самостійних занять, в ній можна почитати хороші статті, написані простою людською мовою, про те, як правильно вивчати мову. Дуже коротко, ясно і зрозуміло.

   6. Набір Дисків від Олександра Драгункіна, автора досить оригінального погляду  на англійську граматику, так і на весь лінгвістичний процес і систему вивчення англійської мови в цілому.

   7.ІНЯЗ-ТРЕНУВАННЯ та Іняз-СПОРТ - авторський підхід до вивчення іноземних мов Г.О. Громико, відомого педагога-новатора

        Є ще дуже багато методів, методик і підходів, що не мають системного характеру, а допомагають оволодіти якимось одним рівнем або аспектом мови, пройти один з етапів у його вивченні.

        Але, як відомо, вивчення інформації про те, як правильно опановувати мову не може замінити самої роботи над мовою.

Категорія: Наукові основи навчання іноземній мові як засобу спілкування | Додав: tv-star (22.05.2011)

Переглядів: 870 | Коментарі: 0 | Теги: | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 0Пошук
Що необхідно, щоб вивчити
англійську мовуМій досвід вивчення
англійської мови


Як вивчити англійську мову
за допомогою моделювання

Copyright MyCorp © IrishkaStar
Яндекс.Метрика
Створити безкоштовний сайт на uCoz