Курс граматики "Вступ до Лінгвокарти"
Неділя, 15.12.2019, 05:45
| RSS
Уроки англійської мови з Іриною Опеченик
Головна Каталог статей
Меню сайту
Категорії розділу
Наукові основи навчання іноземній мові як засобу спілкування [10]
Форми мовного спілкування, види мовної діяльності і оволодіння ними [4]
Мовний матеріал і оволодіння ним [35]
Складові педагогічного процесу [1]
Філолінгвія [8]
Філолінгвія [0]
Навчання англійської мови [7]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » Статті » Методика вивчення англійської мови » Наукові основи навчання іноземній мові як засобу спілкування

Свідомий метод оволодіння іноземною мовою


Увага! Якщо Ви не розумієте англійської граматику - це не Ваша вина! Вам просто її незрозуміло пояснюють. Ознайомся з Візуальною граматикою і перестань учити правила! Заповни форму нижче і отримай більш детальну інформацію на свою поштову скриньку.

З метою найшвидшого і якісного оволодіння іноземною мовою розроблено безліч різних методів викладання і вивчення. В кожному методі певне місце займають інтуїтивні і свідомі прийоми роботи над мовою. По переважанню тих або інших прийомів в період оволодіння мовним матеріалом виділяють два основні напрями: інтуїтивний та свідомий. Інтуїтивні методи грунтуються на прямому, безпосередньому, запам'ятовуванні мовного матеріалу без усвідомлення того, як він функціонує в мові. Свідомі методи грунтуються на розумінні значення і функціонування мовних форм в мові.

При використовуванні іноземної мови як засоби спілкування, незалежно від того, яким чином людина оволоділа нею, його свідомість зосереджена лише на змісті мови, мовне ж оформлення думок створюється і сприймається підсвідомо — на основі відчуття мови і автоматизованих мовних навиків і умінь.

Проте оволодіння іноземною мовою свідомим шляхом має ряд переваг. Воно забезпечує економію часу, необхідного на оволодіння мовою; міцність утримання матеріалу в пам'яті через закономірність психіки людини засвоювати зрозуміле і відкидати випадкове, яке не утворило багатобічних смислових зв'язків; чистоту звучання і культуру мовлення, правильну структуризацію, вибір слів і відповідне стилістичне оформлення; виробляє навики самокорекції завдяки можливості залучити наявні знання (тут не мається на увазі засвоєння іноземної мови в мовному середовищі дітьми до 5-6-річного віку).


Категорія: Наукові основи навчання іноземній мові як засобу спілкування | Додав: alextivita (09.09.2010)

Переглядів: 1242 | Коментарі: 1 | Теги: | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 1

0
1 alextivita  
Пропонуємо рухатись по "Системі Ефективного Самостійного Вивчення Англійської Мови", яка органічно поєднує інтуїтивний та свідомий методи.
Ми свідомо вивчаємо мову роками, але застосувати її в живому спілкувані не можемо. Тому що не маємо "інтуіції" як правильно застосувати ту чи іншу форму, а як починаємо думати свідомо - взагалі повний ступор. Занижувати роль інтуїтивного методу не можна. Мову потрібно освоювати природнім шляхом, але якимось чином потрібно стиснути цей процес у часі. Саме це допомагає зробити "Система Ефективного Самостійного Вивчення Англійської Мови".Пошук
Що необхідно, щоб вивчити
англійську мовуМій досвід вивчення
англійської мови


Як вивчити англійську мову
за допомогою моделювання

Copyright MyCorp © IrishkaStar
Яндекс.Метрика
Створити безкоштовний сайт на uCoz