Курс граматики "Вступ до Лінгвокарти"
Вівторок, 19.11.2019, 19:19
| RSS
Уроки англійської мови з Іриною Опеченик
Головна Каталог статей
Меню сайту
Категорії розділу
Наукові основи навчання іноземній мові як засобу спілкування [10]
Форми мовного спілкування, види мовної діяльності і оволодіння ними [4]
Мовний матеріал і оволодіння ним [35]
Складові педагогічного процесу [1]
Філолінгвія [8]
Філолінгвія [0]
Навчання англійської мови [7]
Статистика

Онлайн всього: 7
Гостей: 7
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » Статті » Методика вивчення англійської мови » Наукові основи навчання іноземній мові як засобу спілкування

Вступ до граматики


Увага! Якщо Ви не розумієте англійської граматику - це не Ваша вина! Вам просто її незрозуміло пояснюють. Ознайомся з Візуальною граматикою і перестань учити правила! Заповни форму нижче і отримай більш детальну інформацію на свою поштову скриньку.
Навряд чи хтось стане заперечувати, що, не вивчивши хоча б основ граматики англійської мови, можна володіти нею на якісному рівні.

Саме від неї залежить те, наскільки правильно Ви зможете складати з наявного у Вас словникового запасу фрази, тобто, наскільки грамотно у Вас вийде спілкуватися і писати.

А тому основи граматики визнаються фахівцями з навчання мовам одним з найбільш значущих моментів при оволодінні іноземною мовою.

В процесі вивчення англійської мови необхідно враховувати один важливий факт. Граматика англійської мови та української чи російської серйозно відрізняються одна від одної. Новачки, які намагаються втілити в слова свою думку, часто намагаються побудувати фразу так, як би вони будували її рідною мовою, тобто, переводячи послідовно слова. А тому й не дивно, що сенс фраз часто дуже спотворюється, і досягти порозуміння з представниками іншої культури їм не вдається.

По суті справи, мова того чи іншого народу - це стиль його мислення.

Граматика англійської мови та української намагаються висловити різні думки, закласти різну суть. Для тих, хто займається вивченням англійської мови, не буде новиною, що його граматика може похвалитися неосяжною кількістю часів. Проте, підходячи до цього факту осмислено, ми зможемо зрозуміти, що в цій мові, так само як і в будь-якій іншій, існує лише три часи - теперішнє, минуле і майбутнє. Різниться лише підтекст - згадка чи незавершеності дії, передування і т.д.

В такому випадку, усвідомлено підходячи до вивчення англійської мови, Ви зможете навчитися правильно висловлювати думки і завдяки цьому поступово будете будувати речення від простого до складного.


Джерело: http://my-english.org/
Категорія: Наукові основи навчання іноземній мові як засобу спілкування | Додав: Tiana (01.03.2012)

Переглядів: 725 | Коментарі: 0 | Теги: | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 0Пошук
Що необхідно, щоб вивчити
англійську мовуМій досвід вивчення
англійської мови


Як вивчити англійську мову
за допомогою моделювання

Copyright MyCorp © IrishkaStar
Яндекс.Метрика
Створити безкоштовний сайт на uCoz