Курс граматики "Вступ до Лінгвокарти"
Субота, 29.02.2020, 00:44
| RSS
Уроки англійської мови з Іриною Опеченик
Головна Каталог статей
Меню сайту
Категорії розділу
Наукові основи навчання іноземній мові як засобу спілкування [10]
Форми мовного спілкування, види мовної діяльності і оволодіння ними [4]
Мовний матеріал і оволодіння ним [35]
Складові педагогічного процесу [1]
Філолінгвія [8]
Філолінгвія [0]
Навчання англійської мови [7]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » Статті » Методика вивчення англійської мови » Навчання англійської мови

Чи потрібно вчити англійській мові дітей 2-3-річного віку?


Увага! Якщо Ви не розумієте англійської граматику - це не Ваша вина! Вам просто її незрозуміло пояснюють. Ознайомся з Візуальною граматикою і перестань учити правила! Заповни форму нижче і отримай більш детальну інформацію на свою поштову скриньку.

За даними психологів, до 2-річного віку у дитини завершується період сенсомоторного мислення і формується конкретне мислення, прив'язане до конкретно ситуації. Дитина в цей період здатна мислити тільки окремими предметами, вона не схильна ні до аналізу, ні до синтезу і поки не в змозі робити які-небудь узагальнення. Водночас, у маленьких дітей є природна схильність до звуконаслідування. Дитина не народжується зі здатністю говорити на якісь певній мові. Він починає говорити мовою своїх батьків, оскільки повторює те, що чує.

Таким чином, первинне освоєння слів як сигналів при посередництві органів зору, дотику і слуху відбувається у дітей не усвідомлено, а виключно імітаційно. Характерно при цьому, як відзначають психологи, що слова, що позначають предмети (іменники), виділяються і усвідомлюються дитиною набагато раніше, ніж слова, що позначають дії або якості. За середньому, в 2-річному віці дитина опановує трьома сотнями слів рідної мови, до 3-річного віку їх число збільшується до 450. Одночасно відбувається освоєння артикуляції, розрізнення слів у потоці мовлення, встановлення зв'язків між словами і предметами, з'єднання слів у речення. Таким чином, на третьому році життя дитини сильно зростає його мовна активність.

Стрімкий розвиток мовної активності дітей в 2-3-річному віці, по всій видимості, і наштовхує багатьох батьків на думку про невідкладному запрошенні викладача для занять іноземною мовою. Однак це велика помилка. Дитина дійсно може заговорити в цьому віці іноземною мовою , але не за допомогою разових занять з викладачем. Для цього потрібно або запросити гувернантку, яка постійно буде спілкуватися з дитиною іноземною мовою, або на кілька років вивезти його в країну мови і виховувати в відповідному мовному середовищі. 

Заняття ж іноземною мовою з викладачем на цьому етапі навряд чи будуть ефективні, тим більше корисні. На думку Б.В. Бєляєва, який спеціалізувався на психології вивчення іноземних мов, навчання дітей іноземної мови не слід починати до досягнення ними 5-6-річного віку, поки вони не зміцнилися в рідній мові. У більш ранньому віці, як вказував Бєляєв, «одночасне засвоєння рідної та іноземної мов може шкідливо позначатися як на мовному, так і на розумовому розвитку дитини».

Категорія: Навчання англійської мови | Додав: alextivita (13.04.2014)

Переглядів: 967 | Коментарі: 0 | Теги: | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 0Пошук
Що необхідно, щоб вивчити
англійську мовуМій досвід вивчення
англійської мови


Як вивчити англійську мову
за допомогою моделювання

Copyright MyCorp © IrishkaStar
Яндекс.Метрика
Створити безкоштовний сайт на uCoz