Курс граматики "Вступ до Лінгвокарти"
Неділя, 15.12.2019, 13:38
| RSS
Уроки англійської мови з Іриною Опеченик
Головна Каталог статей
Меню сайту
Категорії розділу
Наукові основи навчання іноземній мові як засобу спілкування [10]
Форми мовного спілкування, види мовної діяльності і оволодіння ними [4]
Мовний матеріал і оволодіння ним [35]
Складові педагогічного процесу [1]
Філолінгвія [8]
Філолінгвія [0]
Навчання англійської мови [7]
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » Статті » Методика вивчення англійської мови » Навчання англійської мови

Вивчення англійської мови залишається проблемою


Увага! Якщо Ви не розумієте англійської граматику - це не Ваша вина! Вам просто її незрозуміло пояснюють. Ознайомся з Візуальною граматикою і перестань учити правила! Заповни форму нижче і отримай більш детальну інформацію на свою поштову скриньку.

Оволодіння іноземними мовами представляє собою глибинний процес, що охоплює кілька областей життєдіяльності людини – фізіологію, психологію і психіку, торкаючись при цьому область взаємодії свідомості і несвідомого. Цей складний психофізіологічний процес можна уподібнити, за словами В. фон Гумбольдта, «завоюванню нової позиції в колишньому баченні світу», оскільки вивчення іноземних мов нерозривно пов'язане з освоєнням цілої палітри уявлень і понять, властивих певній частині людства.

У ході навчання осягаються особливості колективного розуму нації, здобуваються навички вираження думок і почуттів засобами іншомовного коду; вивчення будови мови від елемента до елементу дає можливість чітко і коректно формувати і формулювати думки і висловлювати емоційні стани. Являючись інтелектуальною діяльністю, спілкування іноземною мовою розширює горизонти, дозволяє сприймати звичні взаємозв'язки з іншою, часто протилежною точкою зору, допомагає глибше пізнати світ і самого себе. Все це вносить неоціненний внесок у розвиток особистості, інтелектуально і емоційно збагачує людину, забезпечує професійне зростання і свободу комунікації.

Немає необхідності зупинятися на численних перевагах володіння іноземними мовами. Вони цілком очевидні в контексті нового часу. Проте ні новітні інформаційні теорії, ні захоплення програмуванням та ідеями створення штучного інтелекту не роблять практичне освоєння іноземних мов більш простим і доступним. Оволодіння іноземною мовою і донині залишається проблемою: новітні досягнення науки і величезні зусилля, зроблені вченими в кінці XIX і в XX столітті в галузі лінгвістики, психології, фізіології та психіатрії, а також у новітніх  суміжних областях - психолінгвістиці і лінгводидактиці, як правило, не знаходять застосування на практиці.


Категорія: Навчання англійської мови | Додав: alextivita (13.04.2014)

Переглядів: 576 | Коментарі: 0 | Теги: | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 0Пошук
Що необхідно, щоб вивчити
англійську мовуМій досвід вивчення
англійської мови


Як вивчити англійську мову
за допомогою моделювання

Copyright MyCorp © IrishkaStar
Яндекс.Метрика
Створити безкоштовний сайт на uCoz