Курс граматики "Вступ до Лінгвокарти"
Середа, 17.10.2018, 06:14
| RSS
Уроки англійської мови з Іриною Опеченик
Головна Каталог статей
Меню сайту
Категорії розділу
Як швидко вивчити англійську мову [22]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » Статті » Вчимо англійську мову » Як швидко вивчити англійську мову

Як навчитися говорити англійською без заучування граматичних правил?


Увага! Якщо Ви не розумієте англійської граматику - це не Ваша вина! Вам просто її незрозуміло пояснюють. Ознайомся з Візуальною граматикою і перестань учити правила! Заповни форму нижче і отримай більш детальну інформацію на свою поштову скриньку.
Всім відомо, що необхідно знати граматику, щоб правильно говорити і писати англійською мовою. Граматика являє собою сукупність правил побудови, які дозволяють складати правильні осмислені пропозиції і фрази. Виходить, що якщо людина не буде знати граматичних правил, то вона не зможе правильно будувати речення і доносити свої думки до інших людей. І це вірно. Адже мова - це не просто набір слів. Дуже важливо те, як ці слова пов'язуються між собою в пропозиції, які виражають конкретні думки.

Давайте уявимо, що ми знаємо граматику англійської мови і слова. Ми можемо не поспішаючи висловлювати свої думки на папері, можемо читати, але чи допоможе нам знання граматики думати англійською і вільно висловлювати свої думки? Чи зможемо ми так само швидко і без проблем говорити англійською мовою, як своєю рідною? Навряд чи. Але багато хто так думають. Давайте подивимося, звідки пішла ця помилка.

Яким чином відбувається навчання англійської мови в школах, інститутах, на курсах? Спочатку ми вчимо алфавіт, різні слова, граматичні правила.Потім ми вчимося читати англійською мовою. Далі ми вчимося писати.Причому цьому на заняттях ми приділяємо майже весь час. Після чого ми намагаємося говорити англійською. Але, на жаль, саме вмінню говорити приділяється мало уваги. Левова частка його дістається граматиці.

Чи багато людей після такого навчання навчаться думати і вільно говорити англійською? На жаль, ні. При цьому варто зазначити, що люди, які вчили англійську за такою методикою і не домоглися успіху, все одно кажуть, що навчитися говорити по-англійськи можна тільки так.

Дивно, так? Чому ж тоді люди так кажуть? На це питання існує дуже проста відповідь: люди ніколи не бачили іншого способу вивчення англійської мови. Усе життя вони навчалися за стандартною методикою. Спочатку в школі, потім в інституті. Чомусь після інституту люди припускають, що на курсах-то вони точно зможуть вивчити мову. Але методика навчання найчастіше абсолютно така ж. І ось люди втретє намагаються зробити одне і те ж, наступають все на ті ж граблі і не домагаються успіху.

Так як можна навчитися говорити англійською, не заучуючи граматику? Ви самі можете відповісти собі на це питання. Згадайте маленьких дітей або просто своє дитинство. До моменту, коли Ви пішли в перший клас, Ви ж не знали жодного правила, але при цьому могли спілкуватися рідною мовою і правильно будувати речення.

Як Ви цього навчилися тоді? Ви всього лише слухали і говорили. А коли мова була не правильна, Вас поправляли мама або тато. Таким чином, Ви навчилися вільно говорити рідною мовою. Чому ж аналогічний підхід не використовується при вивченні англійської мови? Чому ми робимо все навпаки: спочатку вивчаємо граматику, а потім намагаємося заговорити?

На щастя, є курси, які дозволяють навчитися говорити і думати англійською мовою таким природним способом. Методика такого навчання була розроблена 16 років тому в Чехії і довела свою ефективність.

На заняттях студентам дається певна частина граматичних правил у вигляді конструкцій пропозицій і нові слова, після чого студенти спілкуються, використовуючи дані конструкції і слова, між собою. У цей час викладач контролює весь процес і коригує студентів при виникненні помилок. Після чого студенти міняються партнерами і продовжують спілкуватися.

Завдяки такому підходу студенти домагаються таких результатів:

1) Природно засвоюють граматику, не заучуючи правила.
2) Розвивають розмовний навик англійської. Він куди важливіше, ніж письмовий. Якщо Ви можете говорити, Ви зможете і висловити свою думку на папері без проблем.
3) Вчаться розрізняти англійську вимову. Поговоривши з 10-ю студентами, людина без проблем зможе поспілкуватися і з 11, 12, 13, і т.д.людиною. Руйнується розмовний бар'єр, який заважає багатьом людям спілкуватися.
4) Студенти не нудьгують і не засинають на уроках! Заняття проходять активно в дуже позитивною і веселій атмосфері.
5) Вчаться контролювати правильність вимови і побудови речень у інших студентів.
6) Природно і без зубріння збагачують свій словниковий запас, так як закріплюють нові слова відразу на занятті.

Категорія: Як швидко вивчити англійську мову | Додав: Марічка (16.08.2011)

Переглядів: 3212 | Коментарі: 1 | Теги: | Рейтинг: 1.0/1

Всього коментарів: 0Пошук
Що необхідно, щоб вивчити
англійську мовуМій досвід вивчення
англійської мови


Як вивчити англійську мову
за допомогою моделювання

Copyright MyCorp © IrishkaStar
Яндекс.Метрика
Створити безкоштовний сайт на uCoz