Курс граматики "Вступ до Лінгвокарти"
Вівторок, 28.01.2020, 11:33
| RSS
Уроки англійської мови з Іриною Опеченик
Головна Каталог статей
Меню сайту
Категорії розділу
Як швидко вивчити англійську мову [22]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » Статті » Вчимо англійську мову » Як швидко вивчити англійську мову

Як вивчити мову без підручників?


Увага! Якщо Ви не розумієте англійської граматику - це не Ваша вина! Вам просто її незрозуміло пояснюють. Ознайомся з Візуальною граматикою і перестань учити правила! Заповни форму нижче і отримай більш детальну інформацію на свою поштову скриньку.
Що найчастіше заважає нам вчити мову?
Погана пам'ять - ні. Відсутність грошей - ні. Погана методика викладання - ні.

Найпоширеніша причина - відсутність часу. Велика завантаженість на роботі, ненормований робочий день, відрядження, курси з підвищення кваліфікації. Все це вимагає часу. Але ж хочеться ще після роботи встигнути поспілкуватися з рідними та друзями, посидіти в кафе за чашкою кави, сходити на фітнес, щоб підтримати хорошу фізичну форму, подивитися фільм у кінотеатрі, забігти в магазин. Коли ж все це встигнути і як організувати життя так, щоб на все вистачало часу?

Але давайте подивимося на це з такого боку. Знання англійської потрібно повсюдно. Вона стає вже просто необхідністю і невід'ємною частиною успішно побудованих ділових відносин. Без мови зараз набагато складніше знайти добре оплачувану роботу; колега по роботі, який краще знає мову, має більше шансів поїхати у відрядження або на ділові переговори; знання мови розширює можливості в туристичних поїздках, іноді саме знання англійської дозволяє знайти свою другу половинку і побудувати щасливу сім'ю.

І необхідність у знанні англійської зростає день за днем. Хто її не вчить сьогодні, втрачає свої шанси на успішну кар'єру завтра.

Все-таки треба щось поміняти і, можливо, розставити пріоритети в житті по-іншому.

1. Сформулюйте основну мету - для чого Вам потрібна мова і де Ви хочете її використовувати. Запишіть її.
2. Потім вирішите самі для себе, що Ви дійсно хочете вивчити англійську.
3. Тепер потрібно розробити кроки, як цієї мети досягти. Складіть список всіх справ, якими зайнято Ваш час після роботи. Залиште тільки ті пункти, які допомагають Вам у досягненні мети з вивчення мови, відкинувши всі ті справи, які відводять від цієї мети.

Ось ми і знайшли трохи часу.

А тепер справа за малим - вибрати курси, які влаштовують Вас у всіх відносинах.

Зараз вибір курсів англійської просто величезний. Але один з важливих моментів, на який треба обов'язково звернути увагу при виборі мовних курсів, - це інтенсивність занять.

Бажано приділяти вивченню мови не менше 9 годин на тиждень, щоб з них як мінімум 6 витрачати на те, щоб говорити самому. Ключ до успіху тут - це практика.

Зараз з'явилися більш досконалі методики і технології вивчення мов. І є навіть така, яка дозволяє вивчати англійську без підручників. Вся програма розбита на етапи - від початкового (для тих, хто не вчив англійську мову або вчив іншу) до вільного розмовної англійської.

Кожен етап має чітко визначену мету (який запас слів Ви будете знати до кінця рівня, які часи будуть розібрані, скільки граматичних конструкцій прояснено).

Особливість іменний цієї методики в тому, в програму включені тільки ті основоположні елементи граматики, які дійсно використовуються в англійській мові, і є основою мови. Я б навіть сказала так, що це ЖИВІ дані, тобто такі, якими Ви відразу можете користуватися, і які мають практичне застосування.

Береться окремий елемент, наприклад, фраза, - і відразу ж відпрацьовується в живому спілкуванні. Відпадає необхідність зубрити, обклеювати квартиру та одяг наклейками з назвами речей англійською.Адже коли шматочок матеріалу розібраний до розуміння, він просто закріплюється в практиці до легкості у використанні. І все це засвоєно просто тому, що Ви зрозуміли і зробили це своїм, а не просто записали в пам'ять як у автомата.

Категорія: Як швидко вивчити англійську мову | Додав: Марічка (19.08.2011)

Переглядів: 706 | Коментарі: 0 | Теги: | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 0Пошук
Що необхідно, щоб вивчити
англійську мовуМій досвід вивчення
англійської мови


Як вивчити англійську мову
за допомогою моделювання

Copyright MyCorp © IrishkaStar
Яндекс.Метрика
Створити безкоштовний сайт на uCoz