Курс граматики "Вступ до Лінгвокарти"
Вівторок, 21.08.2018, 01:57
| RSS
Уроки англійської мови з Іриною Опеченик
Головна Каталог статей
Меню сайту
Категорії розділу
Як швидко вивчити англійську мову [22]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » Статті » Вчимо англійську мову » Як швидко вивчити англійську мову

Методика AJHoge Як швидко вивчити англійську.


Увага! Якщо Ви не розумієте англійської граматику - це не Ваша вина! Вам просто її незрозуміло пояснюють. Ознайомся з Візуальною граматикою і перестань учити правила! Заповни форму нижче і отримай більш детальну інформацію на свою поштову скриньку.
Методика AJHoge Як швидко вивчити англійську.

У мене теж є з цього приводу кілька висновків і спостережень.

Універсальних методик не буває. Для «сов» і «жайворонків», екстравертів та інтровертів, візуалів і аудіалів - потрібно підбирати свої нюанси.
Слухова пам'ять сама довготривала за умови РОЗУМІННЯ того, що слухаєш.
Різні люди мають різні ПРОВІДНІ КАНАЛИ СПРИЙНЯТТЯ
Слух (аудіо, відео, радіо, самому говорити)
Зір (відео, уроки з картинками, книжки)
Дотик (запах книги, колір ручки, фактура паперу, будь-які форми взаємодії)
Знову ж таки: є люди більш товариські - їм простіше і цікавіше в групі. А є більш замкнуті - вони краще б самі, дайте їм хороший метод.
Тому різним людям потрібно дотримуватися різний баланс:
слухати
писати
читати
Говорити (говорити треба всім!)
Різним людям необхідно формувати РІЗНИЙ активний і пасивний словниковий запас. ЦЕ ВАЖЛИВО! Але чомусь про це ніде не пишуть. Це економить до 80% часу при навчанні (відповідно, ефективність-то як росте!)
Щоб детальніше розібратися - можна почитати мою книгу «Англійська мова. Інструкція із застосування »http://easy1english.blogspot.com/ або дочекатися, коли 1 червня вийде мій новий курс« Як правильно почати вчити англійську »http://slutska1.wordpress.com/about/.

Тому: методика A.J. Hoge безумовно хороша! Це набагато краще, ніж така примітивна довбання, яка пропонується в більшості наших підручників.

Виходячи зі свого досвіду, я хочу доповнити:

1. Вчити краще не слова, а фрази. Навіть їх краще не вчити, а засвоювати і переварювати, розуміти і програвати.
2. З САМОГО ПОЧАТКУ і всім підряд граматика однозначно не потрібна. Наявність в голові у людини розрізнених знань різних граматичних особливостей мови не забезпечує їй швидкого і грамотного Говоріння цією ж мовою. Причин кілька. Але є люди, яким ЦІКАВО - а як це у них там все влаштовано? Їм краще приступати до занять граматикою, уже вміючи говорити і маючи загальне уявлення про мову. (Взагалі, не маючи словникового запасу хоча б 1000 слів, на мій погляд, за граматику братися безглуздо)
3. Ми говоримо насправді не словами та літерами, а образами та інтонацією. Тому, щоб спочатку увібрати форму і мелодію звучання мови, необхідно її багато слухати. Комусь це навіть і достатньо - у кого ведучий канал сприйняття - аудіальний.
А у кого ведучий канал не аудіальний - йому потрібно обов'язково додавати інші вправи - картинки, читання, прописування.
Той, у кого аудіальний канал дуже слабкий - він обслушается, а так добре не запам'ятає, якби він, наприклад, все сам записував.
Важливо ще, ЩО слухати. На нас кожен день обрушується стільки всякої інформації! У багатьох, якщо не цікаво - мозок відключається. Тому бажано матеріали для прослуховування вибирати відповідно до свого кола інтересів чи тієї задачі, яку для вас буде виконувати мова.
1. Важливо! Саме на початковому етапі, з найперших кроків необхідно чітко розібратися з активним і пасивним словниковим запасом. Кому цікаво - пишіть мені в щоденник, я поясню, що це таке. Без цього 80% первинних зусилля пропадають з будь-яким курсом.
2. Якщо ми тільки слухаємо, ми не зможемо потім писати. Це знову ж таки на любителя. Просто якщо ви вчите яка мова - запам'ятовуйте відразу 3 форми: звук, вид і сенс. Щоб потім до цього не повертатися. (Тут більше питання-ЯК запам'ятовувати, але про це є у мене на сайті)
3. Вчити мову можна самостійно. Є цьому маса прикладів. А от з грамотним викладачем можна почати говорити вже на першому уроці і просуватися набагато швидше!
4. Але комусь мова потрібна, щоб книжки читати. Взагалі, книжки читати дуже корисно. Починаючи з 500 слів основного запасу вже можна починати. Довгі і цікаві. Так захоплює! Забуваєш, що ти читаєш не по-російськи: 0)
5. Щоб почати швидко говорити з самого початку - треба в голову скласти слова без перекладу. Щоб на образ відразу вискакувала фраза. Як це зробити? Запитайте - розповім. Далі - навчитися швидко переключатися з однієї мови на іншу. Думати на мові, що вивчається.
Категорія: Як швидко вивчити англійську мову | Додав: Марічка (22.09.2011)

Переглядів: 7341 | Коментарі: 6 | Теги: | Рейтинг: 5.0/1

Всього коментарів: 0Пошук
Що необхідно, щоб вивчити
англійську мовуМій досвід вивчення
англійської мови


Як вивчити англійську мову
за допомогою моделювання

Copyright MyCorp © IrishkaStar
Яндекс.Метрика
Створити безкоштовний сайт на uCoz