Курс граматики "Вступ до Лінгвокарти"
Вівторок, 19.11.2019, 15:31
| RSS
Уроки англійської мови з Іриною Опеченик
Головна Каталог статей
Меню сайту
Категорії розділу
Як швидко вивчити англійську мову [22]
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » Статті » Вчимо англійську мову » Як швидко вивчити англійську мову

Навчання англійської мови в 5-10 разів швидше


Увага! Якщо Ви не розумієте англійської граматику - це не Ваша вина! Вам просто її незрозуміло пояснюють. Ознайомся з Візуальною граматикою і перестань учити правила! Заповни форму нижче і отримай більш детальну інформацію на свою поштову скриньку.
Вивчення англійської мови (накопичення словникового запасу) за допомогою методики Самвела Гарібяна «Англійська без англійської» проходить набагато ефективніше і успішніше ніж при традиційному вивченні. Час навчання скорочується в 5-10 разів ніж при звичайному навчанні мови.
Методика навчання Самвела Гарібяна підходить тим, хто тільки починає вивчати англійську мову і тим, хто колись її вивчав і вирішив поповнити свій словниковий запас.
При цій методиці ефективно і дуже зручно навчатися. Ви забудете про зубріння. Адже у Вас буде задіяно не тільки слух, а і зір. Мені здається Ви будете відчувати слова і фрази, в яких будуть невідомі Вам англійські слова.
Процес запам'ятовування англійських слів буде для Вас простий і природний.
Згадайте: як запам'ятовує дитина невідомі їй слова? Вона їх пов'язує з тим, що їй відомо. З будь-якими подіями або предметами, які вона знає. Спочатку запам'ятовує слова, потім з них становить фрази. І робить це просто і природно, для неї це не складає труднощів.
Спочатку вона просто повторює слова і фрази, які чує. Вона не знає ні правил, ні граматики мови якою розмовляє.
Так і в методиці Самвела Гарібяна «Англійська без англійської» Вам не доведеться прикладати величезних зусиль, щоб запам'ятати англійські слова.
Для Вас це буде просто природний процес. Ви ж не замислюєтеся як Ви дихайте. Ви просто дихаєте, як вмієте.
Ось так само природно і легко ви будете запам'ятовувати англійські слова.
Невідомі Вам англійські слова будуть вставлені у відому приказку або дуже відому фразу. Ви будете бачити картинки в «Чудо-словнику» або на екрані монітора, чути фразу в якій є невідоме англійське слово і будете прискорено просуватися у вивченні англійської.
І пройде зовсім небагато часу, запевняю Вас, Ви зовсім не помітите як легко й запросто Ви будете знати таку кількість англійських слів, на запам'ятовування яких в іншої людини пішли б роки. Ви в короткий термін навчитеся вимовляти англійські слова.
Процес вивчення англійської за методикою Самвела Гарібяна прискорюється у багато разів. Ви подолаєте мовний бар'єр, відточите вимову.
Вивчення англійської піде у Вас на великій швидкості. А якщо Ви довго не користувалися англійською Ви швидко відновите свої знання.
Я буду приводити приклади з «Чудо-словника» і Ви переконаєтеся, що запам'ятати англійські слова зовсім нескладно А за методикою Самвела Гарібяна «Англійська без англійської» запам'ятовується 50 слів за одну академічну годину занять.
Бажаю успіхів Вам у вивченні англійської.

Категорія: Як швидко вивчити англійську мову | Додав: Марічка (11.08.2011)

Переглядів: 1185 | Коментарі: 0 | Теги: | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 0Пошук
Що необхідно, щоб вивчити
англійську мовуМій досвід вивчення
англійської мови


Як вивчити англійську мову
за допомогою моделювання

Copyright MyCorp © IrishkaStar
Яндекс.Метрика
Створити безкоштовний сайт на uCoz