Курс граматики "Вступ до Лінгвокарти"
Неділя, 15.12.2019, 13:38
| RSS
Уроки англійської мови з Іриною Опеченик
Головна Каталог статей
Меню сайту
Категорії розділу
Як швидко вивчити англійську мову [22]
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » Статті » Вчимо англійську мову » Як швидко вивчити англійську мову

Навчання за кордоном


Увага! Якщо Ви не розумієте англійської граматику - це не Ваша вина! Вам просто її незрозуміло пояснюють. Ознайомся з Візуальною граматикою і перестань учити правила! Заповни форму нижче і отримай більш детальну інформацію на свою поштову скриньку.
Напевно ви замислювалися про можливість отримання освіти за кордоном. Можливо, ви навіть визначилися з країною, в якій хотіли б навчатися. Але щось вас зупинило. Можливо, ви думаєте, що освіта за кордоном, це дорого? Насправді, в більшості країн Європи можливо отримати вищу освіту безкоштовно не тільки для громадян, а й для іноземців, при дотриманні деяких умов. 

Умова перша: безкоштовну освіту за кордоном надають тільки державні університети
Умова друга: вчитися безкоштовно можна тільки державною мовою. Таким чином, головним в освіті за кордоном є знання мови навчання.

Звичайно, існує можливість отримати освіту і англійською мовою, але для цього потрібно вчитися в приватних вузах, звісно, за гроші. Необхідно зауважити, що вищу освіту в Європі не можна вважати на 100% безкоштовниою, у багатьох країнах існують так звані внески або податки, які складають близько 300-500 євро на рік. До того ж, проживанням, харчуванням та підручниками необхідно забезпечувати себе самостійно. 

Ще варто поцікавитися, чи надає країна право на роботу іноземним студентам. Зазвичай студенти за кордоном можуть працювати близько 20 годин на тиждень. Цього цілком достатньо, щоб оплачувати гуртожиток або квартиру і забезпечувати себе всім необхідним. 

Якщо ж ви для себе вирішили отримати вищу освіту у Великобританії, то ви цілком можете це зробити, не володіючи величезними коштами. Вища освіта в Великобританії впевнено займає лідируючі позиції у світових рейтингах за якістю і престижністю. Природно, вчитися у Великобританії дорого, так само як і жити. Але і в цьому випадку можна знайти гідну альтернативу всесвітньо відомим британським університетам. 

Ви можете отримати не менш якісну освіту в так званих «молодих» університетах, що не мають багатовікової історії, але дають якісну освіту і такий самий державний диплом. Або вчитися не в Англії, а в Шотландії або Уельсі. 

Більшість університетів Великобританії активно конкурують між собою і готові йти на поступки, залучаючи студентів. Так, наприклад, університет Уельсу надає стипендію на проживання для українських студентів. І не забувайте про можливість легально працювати в Англії! Для українських студентів це теж можливо. Таким чином, якщо ви твердо вирішили отримати вищу освіту у Великобританії, ви зробите це. 

Серед англомовних країн, що надають відмінну вищу освіту, варто виділити США, Канаду, Австралію і Нову Зеландію. Розраховувати на безкоштовну вищу освіту в цих країнах не варто, але цілком можна розраховувати на стипендії або гранти, як академічні, так і спортивні. А можливість підробляти дозволяє повністю забезпечувати себе під час навчання за кордоном.


Джерело: http://engmaster.ru/
Категорія: Як швидко вивчити англійську мову | Додав: Tiana (16.03.2012)

Переглядів: 1128 | Коментарі: 2 | Теги: | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 1

0
1 Jonathan  
Deep thniikng - adds a new dimension to it all.Пошук
Що необхідно, щоб вивчити
англійську мовуМій досвід вивчення
англійської мови


Як вивчити англійську мову
за допомогою моделювання

Copyright MyCorp © IrishkaStar
Яндекс.Метрика
Створити безкоштовний сайт на uCoz