Курс граматики "Вступ до Лінгвокарти"
Четвер, 12.12.2019, 04:43
| RSS
Уроки англійської мови з Іриною Опеченик
Головна Каталог статей
Меню сайту
Категорії розділу
Як швидко вивчити англійську мову [22]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » Статті » Вчимо англійську мову » Як швидко вивчити англійську мову

Пісні для швидкого вивчення англійської мови


Увага! Якщо Ви не розумієте англійської граматику - це не Ваша вина! Вам просто її незрозуміло пояснюють. Ознайомся з Візуальною граматикою і перестань учити правила! Заповни форму нижче і отримай більш детальну інформацію на свою поштову скриньку.

швидке вивчення англійської мови,як вивчити англійську,англійська самостійноНа наш погляд, пісні англійською є дуже цінним інструментом вивчення мови і повинні обов'язково входити до складу навчальних матеріалів. Особливо пісні корисні для початківців з наступних причин:

1. Вчити пісні цікаво. Для початківців практично все в мові, що вивчається є новим, і на перші кроки йде дуже багато сил. Тому дуже важливо, щоб людина, яка починає вивчати мову, отримувала від перших занять задоволення, і заряджалася бажанням продовжувати заняття далі. Пісні справляються з цим завданням краще будь-яких інших матеріалів.

2. Пісні представляють собою невеликі, пов'язані змістом, завершені тексти. Для початківців це дуже важливо, тому що подужати великі тексти їм ще дуже важко. При цьому під час занять зазвичай хочеться дійти до якогось логічного завершення. Це важливо, тому що при цьому людина відчуває задоволення, а займатися хочеться якраз тим, що приносить приємні емоції. Смислова зв'язаність досліджуваного матеріалу теж дуже важлива. Так, наприклад, запам'ятати розповідь з 10 пропозицій набагато простіше, ніж запам'ятати 10 не пов'язаних між собою пропозицій.

3. Пісні мають властивість самовільного прокручування в голові. Ви стикалися з цим не раз, марно намагаючись позбутися від настирливого мотиву. Для вивчення мови на початковій стадії ця властивість пісень є дуже корисною, тому що нові слова і вирази повторюються самі собою, що дозволяє твердо запам'ятовувати їх без особливих зусиль. Звичайно, таким способом можна засвоїти не так вже багато слів і висловів, але справа в тому, що на початковій стадії вивчення мови кожне нове слово або вираз мають особливу цінність. Вони у багато разів цінніші того, що ви будете запам'ятовувати пізніше, коли вже будете знати мову на певному рівні. З перших слів і виразів вибудовується стартовий майданчик, від якої ви будете відштовхуватися вперед і вгору. Вчити перші слова дуже складно, тому що паралельно ви вивчаєте нову вимову і нові склади, з яких можуть складатися слова. Перші слова ви повинні «вистраждати», а пісні дозволяють вам у значній мірі спростити цю задачу.

Ви, напевно, вже стикалися або ще зіштовхнетеся з думкою, що вчити мову по піснях не можна, тому що там неправильна вимова, убога лексика і взагалі вони ні про що. Так, повноцінно вивчити мову тільки за піснями неможливо, але від цього вони не перестають бути самим ефективним матеріалом для швидкого і якісного старту. Тому не використовувати їх нерозумно. З приводу сенсу пісень і правильності мови - пісень багато, і вони різні. Пісень зі змістом і з правильною вимовою дуже багато, і кращі з них можете використовувати в якості навчальних матеріалів.


Категорія: Як швидко вивчити англійську мову | Додав: tv-star (05.06.2011)

Переглядів: 3930 | Коментарі: 0 | Теги: | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 0Пошук
Що необхідно, щоб вивчити
англійську мовуМій досвід вивчення
англійської мови


Як вивчити англійську мову
за допомогою моделювання

Copyright MyCorp © IrishkaStar
Яндекс.Метрика
Створити безкоштовний сайт на uCoz