Курс граматики "Вступ до Лінгвокарти"
Неділя, 23.09.2018, 19:13
| RSS
Уроки англійської мови з Іриною Опеченик
Головна Каталог статей
Меню сайту
Категорії розділу
Як швидко вивчити англійську мову [22]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » Статті » Вчимо англійську мову » Як швидко вивчити англійську мову

Що дає вивчення англійської за кордоно


Увага! Якщо Ви не розумієте англійської граматику - це не Ваша вина! Вам просто її незрозуміло пояснюють. Ознайомся з Візуальною граматикою і перестань учити правила! Заповни форму нижче і отримай більш детальну інформацію на свою поштову скриньку.
Методика. Найприродніший спосіб вивчення іноземної мови - повне в нього занурення. Місяць за кордоном дасть той же ефект, що і рік безперервної зубріння будинку.

В області вивчення англійської мови (втім, як, напевно і в будь-який інший гуманітарній галузі) існує дуже багато помилок. Одна з них винесена в сьогоднішній заголовок і розкрита більш широко в епіграфі до цієї статті. Давайте ж подивимося на тему вивчення англійської, взявши «лупу», щоб побачити деталі не поверхово, але чітко.

Як приємно усвідомлювати, що, поїхавши до теплого моря на Мальту або до манірних англійців, - в країну, звідки пішла англійська мову, або нехай навіть в Америку, відпочиваючи, можна вивчити англійську «мимохідь» або «занурившись в мовне середовище». Тут зауважимо: не всі визнають американський варіант англійської за «справжній англійський», хоча загальновизнано, що саме вона є мовою ділового спілкування. Втім, не будемо відхилятися від сьогоднішньої теми.

Чи можливо за місяць вивчити іноземну в принципі? Так, нехай ви знаходитеся серед англомовних людей. Припустимо навіть, що ви живете в англійській сім'ї. Як часто ви будете спілкуватися з приймаючими вас господарями? Вранці, за сніданком і, можливо, увечері за вечерею. Зазвичай приймаюча сім'я забезпечує лише сніданок. Але чи варто очікувати від ваших господарів, що вони також будуть і вашими вчителями в англійській? Не думаю. Або ви зможете висловлюватися з ними спочатку, або швидко станете користуватися випробуваним засобом: мовою жестів.

Виїзне навчання зазвичай зводиться до того, що для вас організовують інтенсивну програму навчання, а також дають вам можливість відпочити і переварити інформацію, отриману на денному занятті. Вигідна відмінність від звичайних занять в цьому випадку полягає в тому, що навчання ви можете приділити більше часу, ніж якби ви займалися, живучи і працюючи вдома. Якщо ви поїхали від домашніх турбот і роботи, ви можете займатися щодня по 4-6 годин, а другу половину дня присвячувати відпочинку і неспішного повторення матеріалу.

Цілком може статися, що при такому підході англійська буде укладатися у вас в голові швидше і простіше - адже ви не просто завчає навчальні тексти і працюєте з їх переказами - ви можете застосувати вивчене на уроці відразу після занять. Проте на перших етапах вивчення мови немає гарантії в тому, що ви будете практикуватися в реальних умовах міста, а не зі своїми ж однокласниками. Ні, не тому, що вас не випустять за межі «школи». Щоб було краще зрозуміло, згадайте, як вам доводилося спілкуватися з іноземцем, запитувачам у вас дорогу. Або спостерігати розмова іноземця з продавцем у магазині. Не було такого випадку? Добре, спробуйте поспілкуватися з дитиною років трьох. Це складне спілкування для обох сторін. Як не сумно, доводиться визнати, що великої практики ви не отримаєте - просто не винесете, - захочеться перепочити і привести думки до ладу, ще підучитися.

Подивимося на інтенсивність занять виїзного навчання також ось з якого боку: кожна окрема людина здатна засвоювати певну кількість інформації в день, годину, тиждень ... При всьому бажанні неможливо в місяць вмістити річну програму навчання мови, як це стверджується в епіграфі до цієї статті. Епіграф цей, до речі, є цитатою і дійсно відображає думку дуже великої частини людей, що вивчають англійську і, безсумнівно, всіх організацій, які надають подібні послуги (навчання англійської за кордоном). Місяць за кордоном не може дати той же ефект, що й рік ... зубріння? Не будемо чіплятися до слів. Але слабо віриться, що рік занять вдома можна втиснути в місяць, нехай навіть самих інтенсивних занять, нехай навіть з самим глибоким зануренням в англомовне середовище.

Ми керуємося іншими фактами.

У шкільні та студентські роки я вивчала французьку мову, тому цей курс став новою сходинкою в моєму житті. І можу з упевненістю сказати, що це просто приголомшливо. Всього за 1,5 місяці я можу говорити по-англійськи! Звичайно, пройдено лише перший етап і запас слів і фраз не такий великий. Але можу Вам точно сказати, що ніхто з моїх знайомих не досягав такого результату. Тепер я всім рекомендую йти саме сюди. Тут ви знайдете вражаючий викладацький склад, знання і можливо друзів. А мене чекає другий рівень.
Ольга К.,
закінчила 1-й рівень


Дані курси оцінюю як дуже хороші. За 1,5 місяці занять я дізналася більше, ніж за 3 місяці занять на стандартних курсах. Великий плюс, що змушують багато говорити і повторювати, завдяки чому в результаті й розкладається в голові все по поличках
ст-т,
після 1-го рівня


Є навіть такі заяви:

Заняття проводилися на вищому рівні. Викладач максимально доносив до нашої групи всі нюанси англійської мови. Проведений місяць занять англійською мовою допоміг відновити знання, отримані в школі. А також у групі навчалися люди, які ніколи не вивчали мову і після закінчення занять змогли небагато, але добре розмовляти. По закінченню занять 1 рівня можна зробити висновок: знання, отримані в загальноосвітній школі за 5 років, можна об'єднати в 5 тижнів 1-го рівня.
Світлана,
закінчила 1-й рівень


Чому ж так виходить? Методика? Так, методика! У мережі центрів Прикладної Освіти, де можна навчатися англійської на курсі «English as a Second Language» (ESL), була отримана методика, в корені відрізняється від класичної, яка є дуже природною і високоефективною. Тут за рік навчання ви можете з нуля освоїти весь базовий англійський. Тому також є чимало свідчень студентів, що пройшли цей курс. Чи треба говорити, що при навчанні за кордоном, при найкращому навчанні, ви при всьому своєму старанні і старанності не зможете з нуля вивчити англійську до знання всієї базової граматики та володіння словникової базою в 2,5-3 тисячі слів.

Переваги навчання вдома очевидні: ви навчаєтеся, не витрачаючи гроші на поїздки - в рідних умовах, попутно працюючи і заробляючи (а не витрачаючи) гроші. Під час навчання ви не лізете зі шкіри геть, щоб зрозуміти англійця на вулиці, якого за рівнем свого володіння англійською ви й не повинні поки вміти розуміти повністю. Ви позбавляєтеся від головного болю, викликаного нерозумінням. Навчальний матеріал розмірено набирає складність. А от через рік - щасливого занурення в середовище!

Але якщо ви навчилися на згаданому вище курсі ESL, то вам вже не потрібні школи та курси - просто їдьте за кордон, спілкуйтеся, практикуйтеся. І нехай знання англійської буде вам гарною підмогою для створення більш насиченою, більш повної, більш цікавого життя!
Категорія: Як швидко вивчити англійську мову | Додав: Марічка (13.11.2011)

Переглядів: 1221 | Коментарі: 1 | Теги: | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 1

1  
So that's the case? Quite a rveelatoin that is.Пошук
Що необхідно, щоб вивчити
англійську мовуМій досвід вивчення
англійської мови


Як вивчити англійську мову
за допомогою моделювання

Copyright MyCorp © IrishkaStar
Яндекс.Метрика
Створити безкоштовний сайт на uCoz