Курс граматики "Вступ до Лінгвокарти"
Неділя, 15.12.2019, 13:52
| RSS
Уроки англійської мови з Іриною Опеченик
Головна Каталог статей
Меню сайту
Категорії розділу
Як швидко вивчити англійську мову [22]
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » Статті » Вчимо англійську мову » Як швидко вивчити англійську мову

Вчимо англійську: яка користь від зарубіжних пісень?


Увага! Якщо Ви не розумієте англійської граматику - це не Ваша вина! Вам просто її незрозуміло пояснюють. Ознайомся з Візуальною граматикою і перестань учити правила! Заповни форму нижче і отримай більш детальну інформацію на свою поштову скриньку.
Багато розмов точиться про те, які переваги дає нам знання англійської мови, а також про те, де ці самі знання можна застосувати. Звичайно, головною метою вивчення будь-якої мови є спілкування. Завдяки обміну інформацією зі своїм співрозмовником ви, іноді навіть самі того не підозрюючи, покращуєте свої комунікативні навички і вимова, збільшуєте словниковий запас, а також отримуєте більше впевненості в собі. Але крім головної переваги, що дає нам знання мови, існує ще безліч додаткових можливостей, які допомагають нам розвивати і вдосконалювати свою мову, а також дають шанс з користю провести вільний час. Про що йдеться? Про читання неадаптованої літератури, про прослуховування іноземних пісень, ну і, нарешті, про перегляд фільмів на іноземній мові.
Цього разу я пропоную поговорити про зарубіжну музику. Чому саме про неї? Судіть самі: на перегляд фільму у вас може не бути часу, до читання книги «не доходять руки», але від музики Ви так просто не відбудетеся. Музика всюди: ви вмикаєте телевізор, і рекламний ролик супроводжує іноземна пісня, ви перемикаєте канал, а там вже щосили виступає зарубіжний поп - виконавець, ви сідай за кермо, вмикаєте радіо (або свій улюблений CD) і це виявляється пісня англійською. Знайома ситуація? Впевнена, що так. Кожен день, незалежно від нашого бажання, ми стикаємося з цією додатковою можливістю. Чому я називаю прослуховування музики можливістю для розвитку і вдосконалення мови?
Відповідь дуже проста.
Це один із способів для застосування своїх знань на практиці, а також для поліпшення цих самих знань. Давайте поговоримо про це детальніше.
Напевно кожен з Вас може назвати кілька пісень англійською (або будь-якому іншому іноземному) мовою, які йому подобаються. Вони можуть подобатися з багатьох причин: хороша мелодія, приємні спогади, пов'язані з цією піснею, красивий голос виконавця, відмінне відео на пісню, перераховувати можна дуже довго. Але мало хто скаже, що пісня йому подобається через її текст, а точніше з-за змісту, що цей текст несе в собі. Погодьтеся, що це зовсім нелогічно, адже спочатку пісня, як можна дізнатися з тлумачного словника, - це найбільш проста і найпоширеніша форма вокальної музики, що об'єднує поетичний текст з нескладною, легко запам'ятовується мелодією. Тобто головне-то тут все-таки текст, а не музичний супровід.
Чому ж так важко розрізняти англійські слова і вирази навіть в улюблених і знайомих піснях? По-перше, ви, елементарно, можете не знати тих слів, які використовуються в цій пісні. А зрозуміти те, чого ти не знаєш просто неможливо. Але буває й так, що перед тим як прослухати пісню, ви, як просунутий користувач інтернету, вирішуєте спочатку знайти текст і ознайомитися з ним, а вже потім прослухати сам твір. І ось начебто Ви впевнилися, що більшість слів є знайомими для Вас, перевели залишився меншість і зрозуміли суть.
Далі Ви включаєте пісню що вас цікавить і ... знову нічого. І в цей момент Ви починаєте думати, що «вони» співають занадто швидко, що «їх» вимова відрізняється від вимови Вашого викладача. І після цього у Вас виникає питання - як можна піснями допомагати розвиватися своїй мові?!
Можна! Розірвати це, тільки на вигляд замкнуте коло, можливо і навіть досить просто.
Ваша проблема полягає в тому, що Ви не знаєте слів? Рішення просте і логічне - їх необхідно вивчити. І нехай Вас не лякає ця перспектива. Вам не доведеться сидіти годинами безперервно і зазубрювати слова, вивчати напам'ять параграфи і переказувати тексти, коли є більш простий і ефективний спосіб.
Ви не можете розрізняти слова на слух? - Вам просто не вистачає практики слухання і розуміння. Ця проблема теж вирішувана. І для цього зовсім не обов'язково їхати в країну мови або виловлювати іноземних туристів на вулицях міста.
Коли ви зможете розуміти те, про що співається в іноземній пісні, зарубіжна музика відкриється для вас з новою, раніше невідомого боку. Для вас буде доступний сенс улюбленої пісні, і, можливо, ви полюбите її ще більше. Ви зможете відкрити для себе нові жанри та напрямки, які раніше не вам не подобалися. Ви на практиці побачите, як вживаються слова і вирази, вивчені вами. Ви будете звертати увагу на те, як вимовляються (а точніше співаються) ці слова і вирази. Ну і звичайно, ви їх навряд чи забудете, тому що вони будуть постійно на слуху.
Не можна не скористатися тим, що оточує нас всюди і що вимагає від нас зовсім небагато зусиль. Пісня - це не лише фон, який оточує нас протягом дня, це також джерело (нехай і невеликий) знань та корисної інформації для тих, хто вивчає іноземну мову.
Категорія: Як швидко вивчити англійську мову | Додав: Марічка (09.08.2011)

Переглядів: 1594 | Коментарі: 0 | Теги: | Рейтинг: 1.0/1

Всього коментарів: 0Пошук
Що необхідно, щоб вивчити
англійську мовуМій досвід вивчення
англійської мови


Як вивчити англійську мову
за допомогою моделювання

Copyright MyCorp © IrishkaStar
Яндекс.Метрика
Створити безкоштовний сайт на uCoz