Курс граматики "Вступ до Лінгвокарти"
Понеділок, 24.09.2018, 03:30
| RSS
Уроки англійської мови з Іриною Опеченик
Головна Каталог статей
Меню сайту
Категорії розділу
Як швидко вивчити англійську мову [22]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » Статті » Вчимо англійську мову » Як швидко вивчити англійську мову

Вивчи англійську мову за новою технологією


Увага! Якщо Ви не розумієте англійської граматику - це не Ваша вина! Вам просто її незрозуміло пояснюють. Ознайомся з Візуальною граматикою і перестань учити правила! Заповни форму нижче і отримай більш детальну інформацію на свою поштову скриньку.
Вивчи англійську мову за новою технологією

Всі ми нащадки будівельників Вавилонської вежі. Як відомо з Біблії, в давнину люди чудово розуміли один одного, поки якомусь честолюбці не спало на думку ідея побудувати вежу до небес. За це Господь покарав людство: «Зійдіть ж і змішайте мови так, щоб один не розумів іншого». Після чого будівельники розсіялися по всій землі. Тепер, коли світ знову став єдиним, люди знову вчаться розуміти один одного, в першу чергу, навчаючись говорити на чужих мовах.

У більшості оголошень про прийом на роботу від претендента вимагається знання іноземної мови. Як навчитися розуміти людей, що говорять і мислячих на інших мовах, і спілкуватися з ними? Піти на курси! Але які курси вибрати, в чому їх істотна відмінність, які методики краще підходять для мене? .. Перед людиною, що вирішила, нарешті, освоїти ще одну мову, постає маса питань (не рахуючи самого банального: скільки це коштує?). Щоб допомогти здійснити об'єктивний вибір, Хабаровська школа іноземних мов «Покоління 2000» пропонує унікальну методику навчання англійської мови.

Всі, кому в школі пощастило з учителем української мови, знають смішну фразу: «Глока куздра штеко будланула бокра і кудрячіт бокренка». Жодного слова не зрозуміти, але всі ми відчуваємо, що написано по-російськи: якась худоба жіночої статі здійснила якусь несподівану дію над якоюсь твариною чоловічої статі, а потім замахнулася на дитинча. Частини мови легко впізнавані, тому що пропозиція побудовано за законами української мови: ми бачимо знайомі суфікси і закінчення. Подібним чином пропозиції складаються і в інших мовах. Відкрив це Владислав Милашевичі, коли викладав студентам китайську мову у Владивостоці. Бачачи, як мучаться студенти з китайською граматикою, він виявив певний принципи, за якими будується китайська мова. За ним Милашевичі розробив методику, за допомогою якої ці принципи можна швидко засвоїти без насильства над собою. Пізніше Милашевичі виробив ті ж принципи для англійської мови. Вони виявилися вірні ще для чотирьох європейських мов: французької, німецької, іспанської та італійської. Однак Владислав Вітольдович помер, не встигнувши систематизувати свої напрацювання. Ними зайнялася його учениця Олена Гредіна. Метод, який вона запатентувала, став називатися гарним псевдоанглійського ім'ям «МілГред» (насправді це скорочення від двох прізвищ - Милашевичі-Гредіна).

Що стосується самого процесу вивчення мови, то кожен може навчитися оформляти в речення те, що хоче сказати, і опанувати вимовою. У цьому нам допомагають різні методики і численні мовні курси, репетитори, самовчителі. Можна навчитися швидше, «занурившись» в необхідне мовне середовище, як деяких кидали у воду, щоб навчити плавати. Але все це не формує уявлення про систему, що вивчається в цілому, а дає лише знання про окремі фрагментах, тому 95% людей, які вивчали або вивчають яку-небудь іноземну мову, впевненості у своїх знаннях не відчувають. Щоб самостійно з'єднати всі вивчені фрагменти, у більшості не вистачає ні сил, ні часу, ні знань.

За методом МілГред опанувати граматикою англійської мови і навчитися думати як англієць можна всього за 30 годин.

Все дуже легко і просто, але, на жаль, цей метод не так доступний, як хотілося б. Ви не зможете його купити в магазині, або скачати в Інтернеті. Він унікальний, тому перейняти його можна тільки у викладача, який проходив спеціальне навчання і має великий досвід роботи з підготовки студентів за програмою МілГред. Нам з Вами пощастило, в Хабаровську є такі викладачі. Протягом 5-ти років, кожен місяць школа іноземних мов «Покоління 2000» набирає групи для вивчення англійської мови за методом Милашевичі-Гредіной, і кожен місяць персонал школи з небажанням прощається зі своїми учнями. Адже, навіть ті, хто мав невдалий досвід у вивченні мови (нецікаві уроки, нудна незрозуміла граматика, плутанина в часах і порядку слів у реченні) і ті, хто починав багато разів, але ніколи не доводив до кінця, стають самими старанними учнями та студентами . Ще б пак, стільки нової та цікавої інформації, підхід до мови зовсім з іншого боку, а головне результат! Унікальність методу полягає не тільки у швидкості (хоча і це важливо), головне тут якість навчання. Після цього курсу людина починає самостійно переказувати найскладніші пропозиції, а це якраз, і є метою навчання.

Даний метод розроблений для людей технічних спеціальностей, медиків, викладачів, працівників науки, бізнесменів, і всіх тих, хто готується до здачі TOEFL, IELTS або кандидатського мінімуму. Важливим буде відзначити, що за останніми даними 80% зі всього об'єму інформації в Інтернеті не переведено на російську мову, але ж ця інформація може бути дуже важлива саме для Вас. Старшокласникам і студентам також просто необхідно пройти цей курс перед здачею іспитів, як і тим людям, які тільки починають або вже вивчали іншу іноземну мову і тільки тепер приступають до англійської.
Категорія: Як швидко вивчити англійську мову | Додав: Марічка (23.10.2011)

Переглядів: 1587 | Коментарі: 2 | Теги: | Рейтинг: 4.0/3

Всього коментарів: 1

1  
BION I'm irpemssed! Cool post!Пошук
Що необхідно, щоб вивчити
англійську мовуМій досвід вивчення
англійської мови


Як вивчити англійську мову
за допомогою моделювання

Copyright MyCorp © IrishkaStar
Яндекс.Метрика
Створити безкоштовний сайт на uCoz