Курс граматики "Вступ до Лінгвокарти"
Вівторок, 28.01.2020, 10:31
| RSS
Уроки англійської мови з Іриною Опеченик
Головна Каталог статей
Меню сайту
Категорії розділу
Як швидко вивчити англійську мову [22]
Статистика

Онлайн всього: 7
Гостей: 7
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » Статті » Вчимо англійську мову » Як швидко вивчити англійську мову

За який термін можна вивчити англійську?


Увага! Якщо Ви не розумієте англійської граматику - це не Ваша вина! Вам просто її незрозуміло пояснюють. Ознайомся з Візуальною граматикою і перестань учити правила! Заповни форму нижче і отримай більш детальну інформацію на свою поштову скриньку.
Різні люди дають різні відповіді на це питання. Зараз ми проводимо опитування, і результат, отриманий на сьогодні, дивує: найбільш популярним (16% відвідувачів) є відповідь, що англійську не можливо вивчити ніколи! Розберемося ж з причинами такої думки, а також спробуємо оцінити: який час насправді потрібно затратити на те, щоб вивчити мову.

Деякі люди залишали свої коментарі. Пояснюючи свою думку, що англійську ніколи не вивчити, писали, що англійська весь час змінюється, з'являються нові слова і вирази, що це жива мова і висловлювали тому подібні думки. Однак, якщо розглянути цю думку з практичної, прикладної точки зору - чи має вона сенс? Всі ми знаємо, що немає межі досконалості.

Але чи слід стверджувати, що ви не знаєте мову, якщо можете бути зрозумілим і здатні розуміти інших? Можете говорити, наприклад, по-російськи. Адже це не означає, що не знайдеться людини, яка знає більше різних виразів і різних способів висловити одну думку. Нерозумно було б говорити про себе, що ви не знаєте рідної мови, якщо ви щодня використовуєте його (і успішно!) У своєму житті: спілкуєтеся з друзями, з родичами, читаєте пресу і літературу, пишете СМС-ки і відповідаєте на електронні листи ... та хіба мало є способів! Так що ж вас утримує в переконанні, що ви ніколи не зможете вивчити англійську?

Можливо, ви наслухалися чиїхось думок про те, що для володіння мовою потрібен якийсь дуже великий словниковий запас? Наприклад, ті 8000 слів, про які твердять у вузах. Або що для оволодіння мовою потрібен «гуманітарний склад розуму», здібність до мов? Немає причин, по яких ви не зможете знати мову. Запас слів різний у різних людей. У людей не надто розвинених він невеликий, вони не можуть правильно поєднувати слова в правильні пропозиції. Таких зрозуміти складно, ми називаємо їх недорікуватими. На іншому полюсі - високоосвічені зазнайки, що користуються маловикористовуваними словами - їх так само складно зрозуміти. Раціональний обсяг знань знаходиться десь посередині (лексичний запас звичайного англійця складається приблизно з 3 тисяч слів). Що стосується нездатності до мов (про це ми вже досить писали) - були б ви не здатні, ви б не розмовляли. Ви ж освоїли українською (або своєю рідною мовою, якщо ваш рідна відрізняється від української)!

Отже, сподіваємося, якщо ви досі вважали, що не зможете до кінця життя вивчити англійську, то, якщо не змінили свою точку зору, то, принаймні, у вас з'явилися сумніви у вірності такого переконання, ви стали розглядати - за який ж конкретний термін все ж таки можна вивчити мову, і у вас з'явилося трохи більше впевненості, що ви зможете це зробити. І ця думка була б дуже хорошим результатом попередніх роздумів!

Підемо далі по мірі зменшення частоти відповідей. 15% відповіли вважає, що 2-х років досить для того, щоб вивчити мову. Що ж, цілком реальний термін. Однак, маючи досвід у викладанні англійської на наших курсах, ми впевнені, що англійську можна засвоїти вдвічі швидше. Правда, дивлячись на графік, задаєшся думкою: якщо двох років цілком достатньо, то чому ж всі ті, хто вивчає в школі мову з 5-го класу (якщо не з початкової школи), так і не говорять нею? Ми вже з'ясували, що нездатних до мов немає - адже говорять всі ці люди рідною! І на освоєння рідної мови у них пішло не набагато більше часу - ті ж років п'ять. Адже років до п'яти маленька людина вже цілком може порозумітися з більшості побутових тем. Що говорити про дорослому, у якого здібностей, знань куди більше, що здатний вивчати більш складні предмети, ніж дитина, або прості, але швидше, ніж дитина, бо спирається на подібний минулий досвід? Так що в цьому сенсі ми спостерігаємо парадокс: з одного боку люди впевнені, що 2-х років досить для оволодіння мовою, з іншого - вони ніби не спостерігають очевидних речей: для більшості цього терміну виявляється явно недостатньо.

Дивний розрив виявився між термінами на рік (14,7%) та 9 місяців (3,2%), начебто за три місяці відбуваються настільки кардинальні зміни, що це міняє всю справу! Втім, тут, мабуть, спрацьовують психологічні сприйняття: час в місяцях здається менш солідним, а в роках - більш істотним. Це щось на зразок анекдоту про лікування застуди: «Що ви, застуду треба лікувати обов'язково! Тоді термін одужання скорочується до трьох тижнів! А от якщо лікувати не станете, проваляється з нежиттю і хворим горлом цілий 21 день! »Начебто це не одне і те ж.

Далі в результатах опитування ми можемо спостерігати інші різні варіації. Але очевидно, що більшість людей вважає, що англійську необхідно вчити роками. Що ж, точка зору цілком зрозуміла: люди спостерігають результати своїх занять, занять своїх знайомих і приходять до такого висновку. Однак ті, хто пройшов курс «English as a Second Language» (ESL) в прикладної освіти, особливо ті, хто пройшов його тут з нуля (не вивчали англійську раніше), знають на власному досвіді, що англійську можна вивчити приблизно за один навчальний рік (близько 9 місяців навчання послідовно на шести рівнях). Немає сенсу витрачати більше часу на практичний предмет, який потрібний як робочий інструмент в житті (ділові зв'язки або часті турпоїздки, спілкування з друзями та знайомими за кордоном). Не вивчити її і за суттєво менший час (місяць чи три, наприклад, при повній зайнятості в той же час на роботі) - це ілюзія, що розбиваються при першому ж спілкуванні з англомовним людиною.

Отже, англійську цілком можна вивчити за один навчальний рік. За підручниками досить ефективно це зробити навряд чи вдасться - потрібна практика мови. Навчатися краще в групі, щоб отримати мало того - практику, але практику спілкування з різними людьми. Як навчатися, одночасно багато практикуючись, ви можете дізнатися, відвідавши безкоштовний початковий урок курсу ESL в Москві. Не витрачайте зайвий час на те, що можна зробити швидко. І не вірте в те, що ви не здатні вивчити мову - ви можете, ви здатні! Потрібно лише знати прямий шлях. 
Успіхів вам у вивченні англійської мови!
Категорія: Як швидко вивчити англійську мову | Додав: Марічка (13.11.2011)

Переглядів: 3458 | Коментарі: 1 | Теги: | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 1

0
1 Breauna  
This shows real exrpetise. Thanks for the answer.Пошук
Що необхідно, щоб вивчити
англійську мовуМій досвід вивчення
англійської мови


Як вивчити англійську мову
за допомогою моделювання

Copyright MyCorp © IrishkaStar
Яндекс.Метрика
Створити безкоштовний сайт на uCoz