Курс граматики "Вступ до Лінгвокарти"
Вівторок, 19.11.2019, 18:13
| RSS
Уроки англійської мови з Іриною Опеченик
Головна Каталог статей
Меню сайту
Категорії розділу
Як швидко вивчити англійську мову [22]
Статистика

Онлайн всього: 14
Гостей: 14
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » Статті » Вчимо англійську мову » Як швидко вивчити англійську мову

Запозичені слова - як вони можуть допомогти у вивченні англійської мови?


Увага! Якщо Ви не розумієте англійської граматику - це не Ваша вина! Вам просто її незрозуміло пояснюють. Ознайомся з Візуальною граматикою і перестань учити правила! Заповни форму нижче і отримай більш детальну інформацію на свою поштову скриньку.
Для початку давайте розберемося, що ж таке запозичене слово і яка його роль у мові. Як можна дізнатися з тлумачного словника, «позичати» - означає взяти, перейняти, засвоїти звідки-небудь. Відповідно, запозичені слова - це слова, які ми запозичуємо (переймаємо) з іншої мови.

Завдяки запозиченим словами мова рухається вперед, вона розвивається.Наскільки сильно рухаються вперед технології, настільки ж сильно мова поповнюється запозиченими словами. Наприклад, у різних сферах іноді просто неможливо придумати російський еквівалент того чи іншого визначення і тому легше взяти іноземне слово й адаптувати його для російської мови.

Які існують англійські запозичені слова в російській мові і як вони можуть вплинути на вивчення самої мови?

Як можна дізнатися з різних джерел, російська мова стала інтенсивно наповнюватися англійськими запозиченими словами на стику XX і XI століть.Це було пов'язано з розпадом Радянського Союзу, з встановленням і розвитком культурних, наукових, ділових і торгових зв'язків, а також з розвитком міжнародного туризму. Багато з тих слів, які прийшли до нас усього лише кілька десятиліть тому, вже міцно засіли в російській мові.Кожен день в нашому активному словниковому запасі знаходиться величезна кількість запозичених англійських слів, які лише трохи (наприклад, вимовою) відрізняються від слів-оригіналів: офіс, менеджер, інсталяція і багато інших.

Запозичені слова спрощують процес вивчення іноземної мови. Як це відбувається?

Навіть якщо ви ніколи не вивчали англійську мову, ви здивуєтеся тому, як багато слів ви вже знаєте. Наприклад: «Тінейджер дивився футбол по телевізору. Із спортсменів команди йому найбільше подобалися голкіпер і форвард ». У цьому короткому тексті з 15 слів третя частина - п'ять слів - є запозиченими! Це слова слова «тінейджер», «футбол», «спортсмен», «голкіпер», «форвард».

Слово тінейджер походить від англійського teenager, яке в свою чергу складається з наступних частин: teen - іменник, що позначає період життя між 13 і 19 роками, а age - вік. Так ми позначаємо людини у віці від 13 до 19 років.

Футбол походить від англійського football. Foot перекладається як ступня, а ball - м'яч.
Спортсмен походить від англійського sportsman, якщо розбити це слово на 2 частини, то sport - це спорт, а man - це чоловік.

Голкіпер походить від англійського goalkeeper, де goal - ворота в спорті, а keeper - охоронець.
Форвард від англійського forward, тобто вперед, попереду.

Я привела вам приклад, що складається всього лише з двох речень, але в якому ми зустріли цілих 5 запозичених слів. А уявіть, скільки таких слів знаєте ви, потрібно просто дізнатися яке їхнє значення в англійській мові.

Коли ви починаєте або продовжуєте вивчати англійську мову, саме такі - запозичені - слова запам'ятовуються найшвидше. Вам легко їх використовувати, вони завжди з'являються в голові в потрібний момент, і у вас не йде кілька хвилин на те, щоб згадати таке слово.

Чому так відбувається? Все просто. Ви вже знаєте це слово, ви вже використовуєте його і не важливо, що ви робите це, кажучи по-російськи.Варто трохи поміняти вимова, і ви вже можете похвалитися непоганим запасом слів англійською.

«Все це добре і здорово, але як же бути з іншими словами?», - Можете заперечити ви і будете абсолютно праві. Звичайно, запозичених англійських слів у російській мові дуже багато, але не настільки, щоб оволодіти ними на розмовному рівні. Існує ще безліч слів і виразів, які ніяк не асоціюються з нашою рідною мовою.

Що ж робити? Невже такі речі як запозичені слова, пісні, книги, фільми - це лише невеликі приємні бонуси, завдяки яким ми може легко запам'ятовувати слова і вирази, а головним методом вивчення було і залишається зазубрювання?

Звичайно, ні!

На початку статті я сказала вам, що ми поговоримо не тільки про запозичені слова, а й про те, як вони можуть вплинути на вивчення мови.

Їх вплив зводиться не тільки до того, що ці слова опиняються знайомі для нас, і ми витрачаємо набагато менше часу на те, щоб почати використовувати їх. Завдяки таким словам ми бачимо, як можна вивчити англійську і навчитися розмовляти цією мовою, не витрачаючи час на зазубрювання інших слів.

Колись, навіть такі знайомі і часто використовувані слова як імідж, ді-джей, інтерв'ю, саундтрек, хіт, шоу теж були незнайомі російськомовному населенню. Я дуже сумніваюся, що всі дні безперервно люди напам'ять вчили слова по темі телебачення, наприклад. Ні. Це сталося само собою. Без будь-яких зусиль.

Такий метод можна використовувати і при засвоєнні інших слів. І таким чином, само собою і без зусиль може відбуватися вивчення будь-якої іноземної мови.  


Категорія: Як швидко вивчити англійську мову | Додав: Марічка (08.09.2011)

Переглядів: 2318 | Коментарі: 0 | Теги: | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 0Пошук
Що необхідно, щоб вивчити
англійську мовуМій досвід вивчення
англійської мови


Як вивчити англійську мову
за допомогою моделювання

Copyright MyCorp © IrishkaStar
Яндекс.Метрика
Створити безкоштовний сайт на uCoz